Lucifer Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

175 Okunma 31 Mart 2021 12:38
lucifer-6.-sezon-teknolama

Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olan sevimli şeytanımız, sonunda yeni bölümleri ile karşımıza çıkıyor. 5. sezon 2. kısım olarak adlandırılan Lucifer yeni sezon ne zaman çıkacak?

DC çizgi roman evreninin en güçlü karakterlerinden biri olan Lucifer, dizi olarak oldukça yüksek bir itibara ulaşmayı başardı. 6. sezonu ile final yapacak olan dizi, 5. sezon 2. bölüm için gün saymaya başladı. Bilindiği gibi dizi, 3. sezon sonrasında iptal edilmişti ancak Netflix, Lucifer yayın haklarını satın almış ve iptal edilen diziyi çok daha üst seviyelere taşımayı başarmıştı.

Lucifer 5. sezon normalde 2 parça olarak yayınlanmayacaktı ancak salgın sebebi ile tüm sezonun çekimleri tamamlanamadı. Durum böyle olunca da ilk 8 bölüm yayınlanmıştı ve geriye kalan bölümlerin çekimleri geçtiğimiz Aralık ayında bitmişti. Şimdiye kadar dizinin yeni bölümlerinin yayın tarihi hakkında bir bilgi verilmemişti ancak geçtiğimiz saatlerde Netflix, Lucifer yeni sezon tarihini paylaştı. İşin tuhaf kısmı ise bu paylaşım, kısa bir süre sonra silindi.

Netflix tarafından paylaşılıp kısa bir süre sonra silinen tarih 28 Mayıs 2021. Bu tarihin doğru olduğu düşünülüyor çünkü IMDb üzerinde de yeni bölümler için aynı tarih verilmiş durumda. Dizinin kalan bölümleri için 8 bölüm daha yayınlanacak.

Lucifer 5. sezonun bitmesi ile birlikte 1 sezon daha yayınlanacak. Bu sezon ile birlikte ise sevilen dizi Lucifer final yapacak. Dizinin son sezonunun çekimleri devam ediyor ancak herhangi bir yayın tarihi bulunuyor.

Peki siz Lucifer dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Lucifer Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ