Lucifer Final Sezonu Yayın Tarihi Açıklandı

34 Okunma 25 Temmuz 2021 13:37
lucifer-6.-sezon-teknolama

Sevilen dizinin hayranları tarafından sorulan “Lucifer final sezonu ne zaman”, “Lucifer ne zaman final yapacak?” gibi sorular yanıt buldu.

Hayranlarının bildiği üzere 3 sene boyunca FOX tarafından yayınlanan ve sonrasında iptal edilen dizi, dizinin sevenleri tarafından gösterilen yoğun destek sonucunda Netflix tarafından alınarak devam ettirilmişti. Geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde 5. sezon 2. kısmı ile izleyicilerin karşısına çıkan dizi, bu tarihten itibaren final sezonu tarihinin merak edilmesi nedeniyle gündem olmuştu. Serinin takipçileri yıllardır merakla takip ettikleri dizinin final sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi bulmak için yoğun çaba sarf ettiler.

Bugüne dek final sezonu ile bilgi verilmeyen Lucifer cephesinden bugün final tarihini de içeren bir fragman paylaşıldı. Fragman içerisinde büyük oranda dizinin geçmiş bölümlerinden izleyicilerin aklına kazınan ve eğlenceli sahnelere yer verildi. Ancak fragmanda dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmayan bir de detay bulunmaktaydı.

Netflix resmi hesabı üzerinden yayınlanan fragmanda, Lucifer’ın ilk bölümünde yer alan bir sahneye yer verildi. İlk bölümde yer alan sahnede Lucifer hız sınırını ihlal ettiği için bir polis tarafından durdurulmaktaydı. Ancak dizinin ilk bölümünde Lucifer’ın aynı sahnede üzerinde siyah bir takım bulunmasına rağmen fragmanda aynı sahne beyaz bir takım ile çekilmişti. Ayrıca bu sahne içerisinde Lucifer tarafından söylenen “özür dilerim bu benim LA’deki son gecem” sözleri de dikkat çekti. Bu durum da dizinin hayranları tarafından çeşitli varsayımların ortaya atılmasına neden oldu.

Fragmanın sonunda paylaşılan bilgiye göre Lucifer final sezonu ile 10 Eylül tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak.

Peki sizin Lucifer hakkındaki düşünceleriniz ve final sezonu ile ilgili beklentileriniz neler? Siz de dizi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Lucifer Final Sezonu Yayın Tarihi Açıklandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ