Love Death & Robots Dizisinden 2. Sezon Fragmanı Geldi

1243 Okunma 19 Nisan 2021 22:14
Love-Death-and-Robots

Netflix’in sevilen yapımlarından Love Death & Robots dizisinden 2. sezon fragmanı yayınlandı.

Her bölümünde farklı hikaye ve karakterlerin yer aldığı birbirinden bağımsız bölümlerden oluşan Love Death & Robots 2. sezon ile izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 2019 yılında ilk sezonu ile Netflix kullanıcılarının karşısına çıkan dizi 18 bölümden oluşmaktaydı. Bilim kurgu severlerin oldukça ilgisini çeken animasyon dizisi, ikinci sezonunda da bolca bilim kurdu unsuru içerecek.

Dizi ayrıca Deadpool yönetmeni Tim Miller ve Fight Club ve Seven gibi filmlerin yönetmeni David Fincher imzası taşımasıyla da büyük dikkat çekmişti. İlk sezonda hem görsel hem de birbirinden farklı ve heyecan verici hikayeye sahip bölümlere sahip Love Death & Robots ikinci sezonuyla birinci sezonunu aratmayacak gibi görünüyor.

Yeni sezonunun 14 Mayıs’ta yayınlanacağı açıklanan diziden ikinci sezona dair bir de fragman yayınlandı. Fragmanda da görüleceği üzere yeni sezonda da ilk sezonda görmeye alışık olduğumuz ileri teknoloji robotlar, kolonileştirilmiş gezegenler ve yeni yaşam formları yer almakta.

Öte yandan diziyle ilgili sevindirici bir gelişme daha yaşandı. Fragmanın sonunda da yer alan bilgiye göre dizinin üçüncü sezonu için de onayın alınmış olması. İlgi çeken serinin üçüncü sezonuyla da bizlerle beraber olacağı haberi oldukça sevindirici olsa da üçüncü sezonun yayın tarihi ile ilgili henüz kesin bir bilgi yok. Ancak fragmanda da yer aldığı üzere üçüncü sezonun 2022 yılında izleyicisiyle buluşacağı belirtiliyor.

Peki sizin Love Death & Robots hakkındaki düşünceleriniz neler? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla Sinema&Dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Love Death & Robots Dizisinden 2. Sezon Fragmanı Geldi

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ