Loki 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

26 Okunma 17 Temmuz 2021 16:18
loki-2-sezon-teknolama-min

Geçtiğimiz günlerde 6. bölümü ile birlikte ilk sezonu tamamlanan Loki, yine bölüm içerisinde 2. sezon müjdesi verdi. Disney+ içerisinde gösterilen Loki dizisi, 2021 yılının en kaliteli yapımlarından birisi olarak gösteriliyor.

Marvel Sinematik Evreni, geçtiğimiz dönemlerde WandaVision, The Falcon and the Winder Soldier gibi tek sezonluk diziler ile evreni doğrudan etkileyen hikayeleri yayınladı. Bu diziler ile birlikte MCU, 4. faz aşamasına giriş yapmış olsa da, bu durumun sinema filmi değil, diziler ile olması bazı hayranlarda endişe uyandırmıştı.

MCU 4. fazın en son ürünü olan Loki dizisi, 6. bölüm ile ilk sezonunu tamamladı. Bölümün sonunda ise hikayenin bitmediğini ve Loki 2. sezon çıkacağını belirtti. Ancak ne yazık ki yeni sezonun çıkış tarihi ile ilgili henüz bir bilgi yayınlanmış değil.

Disney+ üzerinden yayınlanan Loki dizisi, diziye adını da veren anti-kahraman Loki’nin hikayesini konu alıyor. Loki, Avengers: Endgame ardından gerçekleşen bir takım olaylar, birçok Avengers filmine ve içeriğine göndermeler ile dolu. Genel olarak dizinin hikayesine baktığımızda ise, herhangi bir paralel evren oluşmasını engelleyen bir kurum, Loki’nin yaptığı bir hareket sebebi ile kaçırıyor. Dizi içerisinde geçen olaylar ile birlikte de MCU içerisinde resmen paralel evren kavramı başlamış oluyor.

Peki siz Loki dizisini izlediniz mi? Siz de dizi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Loki 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?