e
sv

Logitech Yeni Güvenlik Kamerası Modelini Tanıttı: Circle View

logitech-circle-view-teknolama
avatar

İbrahim Barışan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Logitech Circle güvenlik kamerasının yeni versiyonu olan Circle View isimli ürününü bugün itibari ile kullanıcılarının beğenisine sundu.

Geliştirdiği teknolojik ürün ve aksesuarlar sayesinde oldukça popüler bir hale gelen Logitech, üretmiş olduğu güvenlik kamerası ile gündemde. İnsanların evlerinde güvenliği en üst düzeyde sağlayabilmelerini amaçlayan şirket, güvenlik konusuna oldukça fazla yatırım yapıyor.

Sahip olduğu teknik özellikleri bakımından serinin bir önceki modeline oldukça benzer olsa da, Logitech tarafından geliştirilen Circle View modelinin en dikkat çeken özelliği ise Apple’ın akıllı ev sistemi “Homekit” ile birlikte çalışması. 180 derece açıyla 1080p görüntü kalitesinde çekim yapabilen Circle View, kızılötesi görüntü kaydı özelliği sayesinde geceleri 4.5 metreye kadar görüş sağlayabiliyor. Bu yönüyle gece görütü kayıt kalitesinim önceki modele göre oldukça gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz.

Circle View’in Hımekit ile beraber çalışması kullanıcılara görüntü kayıtlarını Apple cihazı üzerinden izlemelerini ve iCloud üzerinde bu kayıtları depolayabilmelerini sağlıyor. Su geçirmezlik sertifikasına sahip olan ürün, USB girişi üzerinden ile şarj oluyor. Oldukça şık bir tasarımla karşımıza çıkan Circle View, kullanım açısından da oldukça kolay bir kullanıma sahip.

Homekit ile olan bağlantının yanı sıra modele eklenen buton sayesinde istediğiniz anda Circle View’in kayıt almasını durdurabilirsiniz. Bu sayede istemediğiniz durumlarda cihazın ses ve görüntünüzü kaydetmesini engelleyerek gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, Instagram ve Twitter hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsin.