Logitech G733 Türkiye’de Satışa Çıktı

217 Okunma 26 Ocak 2021 12:08
logitech-g733-türkiyede-satışta-teknolama

Profesyonel oyuncular için tasarlanmış yüksek kaliteli kablosuz kulaklık Logitech G733, Türkiye’de satışa çıktı.

G733 Yurtdışına bizden önce çıkış yaptı ve kullanıcıların geri bildirimini aldı. Hakkında kötü geri bildirim yapan kullanıcı fazla olmasa da çıkışından uzun zaman geçmediği için ileride ne olacağı bilinemez.

Konforu ve kalitesiyle öne çıkan Logitech G, oyuncuların dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Logitech’in kulaklıklarının dayanıksız olması insanları korkutsa da, firma bu ürün için yüksek dayanıklılık sözünü verdi. G733 için çok heyecanlı olduklarını vurgulayan Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük,

“Oyun, günbegün hayatımızın daha büyük bir parçası haline geliyor. Ekipmanlar ise e-sporda başarılı olmanın en önemli faktörlerinden biri. Oyun sektöründe tüm dünyadaki değişimi, trendleri yakından takip ederek yüksek performanslı oyuncu ekipmanları üretmeye devam ediyoruz. Logitech G G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı da oyuncuların herhangi bir kablo ya da kısıtlayıcı faktör olmaksızın ihtiyaç duydukları performans, iletişim ve konforu sağlıyor. Farklı renk opsiyonları ile oyuncuların tarzlarını oyuna yansıtmasına imkân tanıyor.” dedi.

20 Metreye kadar uzayan kablosu, birçok farklı renk alternatifi ve 29 saatlik pil ömrü sunan G733, 278 gram ağırlığa sahip. Ayrıca ürün ters çevrilebilir süspansiyonlu kafa bantları ve yumuşak çift katmanlı hafızalı köpük kulak süngerleri ile birlikte geliyor.

Peki siz Logitech Kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla donanım haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Logitech G733 Türkiye’de Satışa Çıktı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ