arama

  La Casa de Papel 4. Sezon Yayın Tarihi

  la-casa-de-papel-4-sezon-fragmani-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Netflix, La Casa de Papel 4. sezon yayın tarihi ile ilgili net bilgiler paylaştı. Mart ayının sonlarına gelmişken, Netflix de Nisan ayı içerisinde yayınlayacağı yeni içerikleri kullanıcıları ile paylaştı. Bunların içerisinde özellikle Türkiye’de çok popüler olan İspanyol dizisi La Casa de Papel de bulunuyor.

  Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, sürekli olarak kendini güncelleyip, hem yeni kullanıcılar için cazip bir durak olmayı başarırken hem de hali hazırda sahip olduğu kullanıcıların kendisine olan sadakatini pekiştiriyor.

  Tüm dünyanın gündeminden düşmeyen koronavirüs salgını, insanları evlerine hapsediyor. Durum böyle olunca da insanlar normalde olduğunda kat ve kat daha fazla film, dizi gibi içerikleri izlemeye başladı. Hatta bu durum o kadar ilerledi ki, Netflix, YouTube, Facebook, Instagram gibi platformlar tüm Avrupa’da görüntü kalitesini düşürmek zorunda kaldı.

  La Casa de Papel 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanıyor?

  La Casa de Papel, Netflix içerisinde en popüler yapımlardan biri olarak zirveye oynuyor. Türkiye’de de durum pek farklı sayılmaz. Tüm dünya genelinde ün salmış dizi, 4. sezonu ile tekrardan bizlerle olmaya hazırlanıyor. La Casa de Papel 4. sezon, 3 Nisan tarihinde yayında olacak. Bu sefer profesör nasıl bir plan ile karşımıza çıkacak hep beraber göreceğiz.

  Peki siz dizinin yeni sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüş ve önerilerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ