e
sv

Koronavirüs Filmi ‘Corona Zombies’ Yayınlanacak

koronavirus-filmi-corona-zombies-teknolama-min
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Koronavirüs filmi “Corona Zombies” dijital olarak yayınlanacak. Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgınını konu alacak olan film, yalnızca dijital platformlarda yayınlanacak. Ancak filmde gerçekten farklı olarak virüs kapan insanlar zombiye dönüşüyor.

Amerikalı prodüksiyon firması Full Moon Features, yeni bir korku filmi olarak hazırlanıyor. Üstelik film 10 Nisan’da Amazon’da ve çeşitli dijital platformlarda yayınlanacak. Filmin kalitesi konusunda hiçbir fikir sahibi yokken, yapımcı filmi bir afiş ile birlikte duyurdu.

Corona Zombies, ilk bakışta anlaşıldığı üzere biraz eleştirel bir film olacak gibi duruyor. Koronavirüs salgınını konu alan film, tüm dünyayı saran hastalık ile alakalı mizah, fantezi ve korku öğrelerini beraberinde getiriyor. Filmin konusu gerçek virüsten farklı olarak virüse yakalanan insanların zombiye dönüşmesinden geçiyor.

Koronavirüs filmi, konu olarak ülkelerin önlem almakta çok yetersiz kaldığı, zenginler tarafından umursanmayan bir salgının tamamen kontrolden çıkışını konu alıyor. Bu kez salgın insanları doğrudan öldürmeyip birer zombiye dönüştürüyor. Salgın sonrasında ise bol bol kanlı bir dünya bizleri karşılıyor.

Filmi ilk izleyenler tarafından yapılan yorumlar, filmin bu salgın döneminde biraz neşelenmesine destek olabilecek düzeyde olarak yapılmış. Her ne kadar biz filmi henüz göremesek de, bu kadar kısa sürede acele ile yapılmış bir film için çok daha büyük bir beklentiye girmemek gerek düşüncesindeyiz.

Daha fazla sinema haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.