e
sv

Konsolda The Witcher 3 Sahibiyseniz PC Sürümü Ücretsiz

the-witcher-3-ucretsiz-teknolama-min
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CD PROJEKT RED, The Witcher serisi ile Avrupa’nın en büyük oyun firması olmayı başarmıştı. Şimdi ise yeni bir kampanya ile karşınızdayız. Eğer The Witcher 3 oyununu konsol için satın aldıysanız, PC sürümünü ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

Yılların ve Enis Kirazoğlu‘nun eskitemediği oyun The Witcher 3: Wild Hunt, ilginç bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. GOG üzerinde başlatılan kampanyaya göre, eğer oyunun konsol sürümüne sahipseniz, PC sürümünü ücretsiz olarak elde edebileceksiniz.

PC için Steam ve Epic Store içerisinde satışı süren The Witcher 3, PlayStation 4 ya da Xbox One üzerinde oyuna sahip olanlar için ek bir kampanya düzenliyor. Bahsi geçen konsollarda oyuna sahip olanlar, ücretsiz olarak bilgisayarda da oyuna erişebilecek. Ancak görünüşe göre Nintendo Switch, bu listenin dışında kalıyor.

Ayrıca GOG, herkese aynı sürümü de sunmuyor. Konsolunuzda oyunun hangi sürümüne sahipseniz, o sürümünü ücretsiz olarak elde edebileceksiniz. Hatta oyunun hesabınızda bulunmasına gerek yok, arkadaşınızın hesabından oyunu açıp kapatmış bile olsanız, bu sürümü ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Üstelik tüm platformlarda oyuna sahip olsanız dahi, oyunun hediye kodunu yine de alabilirsiniz. Twitter üzerinden oyunun tüm platformlarda sahibi olduğunu belirten bir kullanıcıya GOG yetkilileri, Bu durum, bu kampanyaya katılamayacağın anlamına gelmiyor. Hâlâ birisiyle paylaşabileceğin hediye edilebilir bir kod alabilirsin şeklinde karşılık verdi.

Oyuna sahip olsanız dahi bir arkadaşınıza hediye etmek için kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Kampanya, 23 Haziran tarihine kadar geçerli olacak.

Peki sen The Witcher 3 oyununun ücretsiz olarak dağıtılması konusunda ne düşünüyorsun? Sen de görüş ve düşüncelerini yorum olarak paylaşabilirsin. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.