KKTCELL 5 GB internet Hediye Ettiğini Açıkladı

473 Okunma 22 Mart 2020 23:45
kktcell-hediye-internet-teknolama

Kuzey Kıbrıs Turkcell (KKTCELL) 5 GB internet hediye ettiğini açıkladı.

Tüm dünya genelinde hızla yayılan coronavirüse karşı topyekün bir savaş halindeyiz. Her şirket ve her bireyin üzerine düşen sorumluluğu alması ve yetkililerin uyarılarını dinlemesini gerektiği bu kritik günlerde bazı şirketlerin yapmış olduğu kampanyalar da halka moral vermek ve insanların ihtiyacını karşılamak konusunda oldukça başarılı.

Şirketlerin coronavirüs kapsamında yapmış olduğu kampanyalardan biri de KKTCELL’DEN geldi. KKTCELL coronavirüs nedeniyle sağlık çalışanları, güvenlik görevlileri ve basın mensuplarına 5 GB internet hediye ettiğini açıkladı. Yapılan açıklamada 5 GB’lık hediye internetin Nisan ayı sonuna kadar kullanılabileceği aktarıldı.

Kampanyadan KKTCELL sisteminde kayıtlı meslek bilgisi doktor, hemşire, sağlık çalışanı, eczacı, asker(kadrolu), itfaiyeci, polis, bekçi, gazeteci ve basın/yayın çalışanı olanlar hiçbir ek işlem yapmadan yararlanabilecekler.

KKTCELL’den yapılan açıklamalarda çalışanların yanı sıra vatandaşlar için de yapılan çalışmalardan bahsedildi. KKTCELL tüm müşterilerine mart ayı sonuna kadar geçerli 1 GB’lık internet verdiğini de müşterilerine aktardı. 1 GB’lık hediye internete sahip olmak için yapılması gerekenin 1 yazıp 1133’e kısa mesaj olarak göndermek olduğu yapılan açıklamada belirtildi.

KKTCELL ayrıca geçtiğimiz günlerde coronavirüs nedeniyle vatandaşlarını korumak ve evde durmanın sağlığımız açısından önemine dikkat çekmek amacıyla tüm kullanıcılarının telefonlarındaki operatör ismini de #Evdeyiz KKTC olarak değiştirmişti.

Siz de görüş ve önerilerinizi yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz. Daha fazla koronavirüs haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

KKTCELL 5 GB internet Hediye Ettiğini Açıkladı