Karayip Korsanları Kadrosuna Margot Robbie Başrol Olarak Dahil Oldu

1030 Okunma 27 Haziran 2020 20:55
karayip-korsanları-margot-robbie-teknolama

Karayip Korsanları (Pirates of the Caribbean) filminin kadrosuna Margot Robbie başrol olarak dahil edildi.

Dünya üzerinde yüksek çapta gişe hasılatı yapmayı başaran ve sevilen film serilerinden biri olan Karayip Korsanları kadrosunu sürpriz bir isim ile genişletti. Son dönemlerin başarılı kadın oyuncularından Margot Robbie filmin kadrosuna başrol olarak dahil olarak filmin izleyicilerini sevindirdi.

Başrolünde Johny Depp gibi başarılı bir yıldızın bulunduğu ve sevilen karakter Jack Sparrow’a hayat verdiği film serisi bugüne dek birçok film yıldızına kadrosunda yer verdi. Karayip Korsanları oyuncu kadrosuna dahil olan son isim ise son olarak Birds of Prey filmiyle karşımıza çıkan başarılı oyuncu Margot Robbie oldu.

Ayrıca seriden gelen bir diğer sürpriz haber de aynı anda 2 Karayip Korsanları filmi hazırlanması oldu. Karayip Korsanları film serisinin son filmlerinde gişede yaşadığı düşüş nedeni ile yeniden yapılanma sürecine girdi. Alınan bu karar doğrultusunda Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ile anlaşmaya varıldı. Mazin yeni film için ilk Karayip Korsanları filminin senaristi olan Ted Elliot ile birlikte senaryo çalışmalarını yürütecek.

Sürpriz olarak ise bir diğer Karayip Korsanları filmi için de aynı dönemde çalışmaların yürütüleceği açıklandı. İkinci proje için ise Birds of Prey ve Bumblebee gibi filmlerin senaristliğini yapan Christina Hodson ile senarist olarak anlaşıldı. Hodson tarafından kaleme alınacak olan filmin seriyle alakalı olmayacağı ve yepyeni bir hikaye ile karşımıza çıkacağı da gelen bilgiler arasında.

Daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Karayip Korsanları Kadrosuna Margot Robbie Başrol Olarak Dahil Oldu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ