arama

  Justice League 4 Saatlik Versiyon Olarak Tekrar Yayınlanacak

  justice-league-4-saatlik-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  DC hayranları tarafından pek sevilmeyen bir film olarak karşımıza çıkan Justice League, 4 saatlik versiyon olarak tekrar yayınlanacak. Marvel’dan sonra DC sinematik evreninin 2017 yılındaki ilk filmi olan Justice League, büyük ilgi ile karşılanmıştı. Şimdi ise filmin 4 saat uzunluğunda Zach Snyder versiyonu, HBO Max içerisinde yayınlanacak. Yeni versiyonda DC’de ünlü bir karakter olan Darkseid de yer alacak.

  Justice League, çekim aşamalarından itibaren oldukça fazla problem ile karşı karşıya gelmişti. Filmin henüz çekim aşamasında Zach Snyder görevini terk etmiş ve yerine Joss Whedon gelmişti. Whedon, yerini aldıktan sonra filmde bazı düzenlemeler yaparak, sahneleri yeniden çekmeye kadar gitmişti. Bunun ardından Warner Bros, Whedon tarafından hazırlanan versiyon üzerinde de bazı oynamalar yapıp, ortaya ilginç bir yapım çıkarmıştı.

  Durum böyle olunca Justice League, her ne kadar DC hayranlarını heyecanlandırsa da genel olarak çok büyük eleştirilere maruz kaldı. Ayrıca puanlama açısından da bekleneni alamadı. Gişede de büyük bir hayal kırıklığına sebep olan film, yenilenerek tekrardan yayınlanmaya hazırlanıyor.

  Durum böyle olunca DC hayranları, filmin Zach Snyder versiyonunun yayınlanması için iki buçuk yıldır çağrılarda bulunuyordu. Sosyal medyada #ReleasetheSnyderCut etiketi ile sürekli olarak taleplerini belirten serinin hayranları, sonunda istediğine kavuştu. Warnes Bros, sonunda Snyder edition adı altında Justice League filminin 4 saatlik bir versiyonunu yayınlayacak.

  Peki siz Justice League 4 saatlik versiyon konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ