Joker 2 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

26 Okunma 07 Haziran 2021 19:08
joker-2-teknolama

İlk filmi ile oldukça beğenilen filmlerden birisi olmayı başaran Joker’in sıradaki filmi beklenmeye başladı. Peki Joker 2 ne zaman çıkacak? Bekleyiş sürerken Joker 2 konusu, oyuncuları, fragman ve çıkış tarihi gibi bilgiler ele alındı.

Warner Bros filmleri arasında özel bir yere sahip olan Joker karakteri, geçtiğimiz yıllarda kendisine özel bir film ile oldukça trajik bir şekilde karşımıza çıkmıştı. Scott Silver tarafından senaryosu yazılan ve Todd Philips tarafından yönetilen filmde, ana karakter Joker’e hayat veren isim ise Joaquin Phoenix olmuştu. Hatta bu filmin ardından Phoenix, En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar ödülünün sahibi oldu.

DC Comics evreninin en meşhur kötü karakter Joker’in bireysel hikayesine odaklanan film, karakterin bilinmeyen yanlarını gün yüzüne çıkarıyordu. İlk filmde Joker karakterinin doğuşu hakkında daha fazla bilgiye sahip olurken, Joker 2 filminin ne zaman çıkacağı uzun zamandır merak konusu.

İlk Joker filmi, tam 1 milyar dolar gibi bir gişe hasılatına ulaştı. Ancak Warner Bros, bu durumu bir para sağma makinesi gibi kullanıp Joker ismine ihanet etmek istemiyor. Her ne kadar Joker film, dünyanın en çok hasılat yapan 6. filmi olsa da, bu durum sık sık yaşanmayacak.

Joker 2 filminin çıkış tarihi hakkında henüz net bir bilgi yok. İlk filmin yazarı ve yönetmeni, 2. film konusunda acele etmek istemiyor. Karaktere hayat veren Joaquin Phoenix tarafından da yeni bir film için adım atılmış değil gibi gözüküyor.

Peki siz Joker filminin devamı konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz yeni bir filmin hızlıca çıkma taraftarı mısınız yoksa “az ama öz” görüşünde misiniz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Joker 2 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ