John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak?

4126 Okunma 02 Mayıs 2020 19:13
john-wick-4-ne-zaman-cikacak-teknolama-min

John Wick 4 ne zaman çıkacak? Keanu Reeves ile özdeşleşmiş karakter John Wick, 4. filmi ile çıkmaya hazırlanıyor. Ancak koronavirüs sebebi ile filmin vizyona giriş tarihi daha şimdiden ertelendi. Yapımcı stüdyo Lionsgate, John Wick 4 filminin tam 1 yıl ertelenerek 27 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanacağını açıkladı.

Filmin ertelenmesi için 2 adet sebep bulunuyor, birincisi tüm dünyayı etkisi alan koronavirüs. Diğer sebep ise yine üzerinde çalışılan Matrix 4 oluyor. Keanu Reeves, John Wick 4 için Matrix 4 sonrası çalışılacak şeklinde anlaşma imzalamıştı. Her ne kadar Martix 4’ün çalışmalarına devam edilse de COVID-19 virüsü çekim hızını etkilemiş durumda. Yani salgın bitse dahi John Wick 4 için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Herhangi bir pandemi vakası yaşanmamış olsa dahi John Wick serisinin sıradaki filminin ertelenmesi bekleniyordu. Bunun sebebi olarak ise yine başrolünde Keanu Reeves bulunan Matrix 4 ile çıkış tarihlerinin aynı olması görülüyordu. Özellikle aynı kitleye sahip olan 2 filmin aynı tarihte çıkacak olması sebebi ile John Wick 4 zaten ertelenecekti.

Son yıllarda çıkan en başarılı serilerden biri olmayı başaran John Wick, her filmi ile daha da yüksek başarı yakaladı. Her ne kadar 3. filmi ile biraz daha fazla eleştiri alsa da, filmin izlenme oranına bakıldığında hiç de azalmış gibi durmuyor. Hatta John Wick, her filminde bir önceki filme kıyasla 2 kat hasılat yakalamayı başardı diyebiliriz.

John Wick 4 ne zaman çıkacak sorusunu sizler için yanıtladık. Peki siz John Wick serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ