Itopya Karne Fırsatları ile İndirimli Bilgisayar Modelleri

59 Okunma 16 Haziran 2021 15:59
itopya-karne-firsatlari-teknolama-min

Pandemi döneminde özellikle çiplerde stok problemi sebebi ile bilgisayar modellerinin fiyatları sürekli olarak artış gösterirken, Itopya Karne Fırsatları başlıyor. Uzaktan da olsa öyle ya da böyle bitirdiğimiz bir eğitim-öğretim yılının ardından, gençlerin beklediği indirimli bilgisayar modelleri hemen yazının devamında.

Neredeyse 1.5 yıldır eğitim öğretim hayatı uzaktan devam ediyor. Bu durumda tüm öğrencilerin bilgisayara ihtiyaç duymasına sebep oldu. Ancak çoğu firma bu durumu fırsat bilip fiyatlarda yoğun artışlar gösterse de, Itopya öğrenciler için özel kampanyalara devam ediyor. Itopya Karne Fırsatları ile indirimli bilgisayar modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Itopya Kampanyalı Ürünler

Son teknoloji oyuncu ekipmanları dediğimizde akla ilk gelen ve en ünlü markalardan olan Corsair, Steelseries, Razer, Gigabyte ürünleri indirimli olarak karşımıza çıkıyor. Monitörden klavyeye, modemlerden kulaklıklara neredeyse her çeşit oyuncu ekipman ve aksesuarları indirimli fiyatı ile erişilebilir durumda. Tüm oyuncu ekipmanları ve bilgisayar modelleri için itopya.com adresi ilk durağınız olarak gösterilebilir.

Özellikle genç öğrenciler için en güzel yaz tatili hediyelerinden birisi de kuşkusuz oyun bilgisayarı olacaktır. En yeni Işın izleme teknoloji ile karşımıza çıkan Nvidia ve AMD hazır sistemleri bir oyuncunun ihtiyaç duyabileceği her şeye sahip. Pek çok farklı kategoride bulunan hazır sistemler arasından sizler için en uygun olanı seçebilir, tüm oyunları hiçbir FPS kaybı olmadan son seviye oynayabilirsiniz.

Itopya Karne Kampanyası Ne Zaman ve Nasıl Yararlanılır?

Itopya Karne Kampanyası, 17 Haziran Perşembe günü saat 18:00 itibari ile başlıyor. Fırsatları güncel olarak takip etmek için Itopya internet sitesini takip etmeyi unutmayın. Ayrıca internet sitesi haricinde isterseniz Acıbadem veya Beylikdüzü mağazalarını ziyaret ederek sizler için en doğru ürünü bulmak için destek isteyebilirsiniz.

Peki siz Itopya Kampanyaları konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla kampanya haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

https://www.itopya.com

Sıradaki içerik:

Itopya Karne Fırsatları ile İndirimli Bilgisayar Modelleri

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ