e
sv

iOS 13.4 Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Tam Saati

ios-13-4-turkiye-ne-zaman-teknolama-2-min
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iOS 13.4 ne zaman yayınlanacak? Apple tarafından yeni ve birçok değişikliği beraberinde getirecek olan iOS güncellemesi, bugün yayınlanacaktı. Her ne kadar bugün yayınlanacak olsa da, her ülkede aynı saatte yayınlanmıyor. Peki bu güncelleme Türkiye’de saat kaçta yayınlanacak?

Apple, yeni gelecek olan güncelleme için tek tek saat bilgisi verdi. iOS kullanıcılarının dört gözle beklediği bu güncelleme, işletim sisteminin en kararlı sürümü olarak adlandırılıyor.

iOS 13.4 Yayınlanma Saatleri:

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz gibi, iOS 13.4 güncellemesi Türkiye için saat 20.00‘da yayınlanacak. Ancak bu durum Apple tarafından değiştirilebilir. Herhangi bir aksilik durumunda biz haberi güncelleriz, ancak şimdilik saatlerinizi 20.00’a kurabilirsiniz.

Bunların yanında eğer ki güncelleme yayınlanmazsa, sebebi tüm mühendislerin evden çalışmaya başlaması olarak görülebilir. Corona virüs sebebi ile tüm Apple çalışanları evden çalışırken, bu durum henüz adapte olunabilmiş bir gelişme değil. Bu sebeple, yalnızca Apple olarak değil, tüm yazılım çalışanları ve beklediğimiz oyunlar, programlar ve güncellemeler söz verildiği tarihten daha geç bir şekilde bizlerle olabilir.

Daha fazla iOS haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.