arama

  Instagram’da Artık En Çok Etkileşim Kurduğunuz Hesapları Görmek Mümkün

  instagram-hesabi-nasil-dondurulur-teknolama-2
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İbrahim Barışan
  • Beğen
   Loading...

  Dünya Çapında 1 milyarı aşkın kullanıcı sayısına ulaşan sosyal medya uygulaması Instagram, uygulamaya getirdiği yeni özelliği ile dikkatleri çekti.

  Instagram yeni güncellemesi ile kullanıcıların etkileşim kurdukları hesapları gösteren yeni bir filtreleme özelliği sundu. Yeni özellik sayesinde insanlar en az ve en çok etkileşimde bulundukları hesapları görebilecek ve bu hesapları yönetmek konusunda daha kolay bir kullanım arayüzü edinmiş olacaklar.

  Özellikle Instagram’ında temizlik yapmak isteyenlerin işini kolaylaştıracak bu yeni özellik kullanıcıların büyük bir çoğunluğu tarafından olumlu karşılandı. Özellik sayesinde en sık etkileşimde bulunduğunu hesapları veya en az etkileşim kurduğunuz hesapları görebilir ve arkadaş listenizi bu listelerdeki sonuçlara göre şekillendirebilirsiniz.

  Ayrıca yeni güncelleme ile en dikkat çeken özelliklerden biri de akışta en çok gösterilenleri görebilmemiz oldu. Bu sayede ana sayfada en çok karşımıza çıkan hesaplardan birini görmek istememiz durumunda bu hesabı takipten çıkıp ana sayfamızı temizlememiz ve istediğimiz görünüme kavuşmasını sağlamamız mümkün.

  Instagram’da çok sayıda kullanıcı ve hesap olması, şirketin insanların hesaplarını yönetme konusunda yardımcı olacak güncellemeler getirmesine neden oluyor. Bu son güncelleme de bu tarzda gelen güncellemelerden biri olarak göze çarpıyor.

  Yeni gelen özellikle ilgili insanların en çok etkileşimde bulundukları hesapların ekran görüntülerini storylerinde paylaştıklarını şimdiden görür gibiyiz.

  Bu yeni güncelleme ile ilgili sizin görüşleriniz nelerdir? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

  Daha fazla sosyal medya haberleri için sitemize abone olarak bildirimleri açabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanallarımızdan da takip ederek tüm gelişmelerden anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ