Instagram, Tüm Hikayeleri Gör Özelliği Ortaya Çıktı

4696 Okunma 02 Temmuz 2020 10:34
instagram-teknolama

Instagram Hikayeler bölümünde gezinirken işimizi oldukça kolaylaştıracak “Tüm Hikayeleri Gör” özelliği ve detayları ortaya çıktı.

Popüler sosyal medya platformu Instagram yeni bir özelliği ile gündemde. Geçtiğimiz günlerde yine bir Stories/Hikayeler bölümüne getirdiği yenilik ile karşımıza çıkan Instagram bu kez farklı bir özellik ile karşımızda. Uygulamaya getirdiği iki sıralı Hikayeler özelliği ile beğeni alan Instagram, işi biraz daha ileriye taşımış görünüyor.

Sosyal medya uygulaması Instagram kullanıcılarına daha basit ve ulaşılması kolay bir platform kurmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmaların ise son dönemlerde uygulamanın en çok kullanılan özelliklerinden biri olan Hikayeler bölümü üzerine yoğunlaştığı da açıkça görülüyor. Kullanıcıların yüksek sayıdaki hikayeler arasında gezinirken kaybolduğunu ve belki de aradığı hikayeyi bulamadığını fark eden Instagram ise olaya el atmış görünüyor.

Instagram uygulamasına eklenmeye hazırlanan ve şu anda test aşamasında olan “Tüm Hikayeleri Gör” özelliği ise hikayeler arasında gezinme sırasında işimizi oldukça kolaylaştıracağa benziyor. Şu an için Instagram üzerinde iki satır şeklinde karşımıza çıkan hikayeler kısmında hikayeleri görüntüleyebilmekteyiz. Ancak yeni özellik ile bu satırların hemen altında “Tüm Hikayeleri Gör” yazısı ile karşılaşacağız. Bu yazıya tıklamamız halinde ise tam ekran şeklinde bütün hikayeleri görüntülememiz mümkün olacak.

Bu özelliği bir süredir test eden Instagram, şu an için özelliği kısıtlı bir kitleye sunmuş durumda. Test aşamasında olduğu belirtilen özelliğin henüz yayın tarihi ise açıklanmış değil.

Peki siz Instagram’a gelmesi beklenen “Tüm Hikayeleri Gör” özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz. Görüşlerinizi bizler ile yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sosyal medya haberleri için bizleri takip edebilir, sosyal medya kanallarımızdan da bizlere abone olabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Instagram, Tüm Hikayeleri Gör Özelliği Ortaya Çıktı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ