İlk PS5 Özel Oyunu Abandoned Duyuruldu

625 Okunma 07 Nisan 2021 23:26
ps5-ozel-oyunu-abandoned-teknolama

Sony cephesinden piyasaya sürülen ve bir süredir stok problemleri ile boğuşan PlayStation 5 için ilk özel oyun duyuruldu. Birinci şahıs bakış açısı (FPS) ile karşımıza çıkan oyun, hayatta kalma öğelerine sahip. PS5 özel oyunu Abandoned hakkındaki detaylar, haberimizin devamında.

Sony tarafından yayınlanırken, Hollanda merkezli Blue Box Game Studios tarafından geliştirilen FPS hayatta kalma oyunu Abandoned, PS5 özel olarak duyuruldu. Oyun ile ilgili bilinenler şu şekilde:

Abandoned hikayesi

Oyun, hikaye olarak pek fazla bilgi vermiş değil. Ancak belirtilenlere göre, Jason Longfield isimli ana karakterimiz garip bir ormanda uyanıyor ve bu şekilde başlıyor. Ormana nasıl gittiğini hatırlamaya baş karakter Longfield, hayatta kalıp ormandan kaçmak için pek çok maceraya giriyor ve biz de eşlik ediyoruz.

DualSense desteği

Tamamen PS5 özel oyunu olan Abandoned, DualSense’in sahip olduğu tüm yetenekleri kullanıyor. Oyuncular, tüm etkileşimleri yoğun bir şekilde hissedebilecek.

Üst düzey karakter etkileşimi

Bunların yanında oyunda yaşanan her olay, karakterimizi etkileyecek. Örneğin karakterimiz uzun süre koşarsa ya da herhangi bir sebeple nefessiz kalırsa, daha zor nişan alacak. Karakter etkileşimi konusunda oldukça iddialı olan yapımcı ekip, konu hakkında henüz detaylı bilgi paylaşmış değil.

Abandoned trailer

Peki siz Sony tarafından tanıtılan yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

İlk PS5 Özel Oyunu Abandoned Duyuruldu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ