Human: Fall Flat 30 Milyon Satışa Ulaştı, Yeni Bölümler Yolda

29 Okunma 25 Temmuz 2021 23:48
Human-Fall-Flat-teknolama

Büyük bir kesimin kısa sürede ilgisini çeken ve popüler hale gelen Human: Fall Flat 30 milyon satışa ulaştı.

Özellikle arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin beraber oynayabileceği bir oyun olması nedeniyle tercih edilen Human: Fall Flat, pandemi döneminde de popülerliğini katladı. Sürekli getirilen yenilikler ve yapılan güncellemeler ile kendini canlı tutan oyun, büyük bir oyuncu kesimine kendini sevdirmeyi başardı.

Oyunun 5 yılında açıklamalarda bulunan No Break Games’in yaratıcısı Tomas Sakalauskas, oyunun yakalamış olduğu gözle görülür başarının arından oyunun sevenlerine çeşitli müjdeler verdi. 30 milyon satış başarısını yakalayan oyun, yeni bölümler ile eğlencesini katlamaya hazırlanıyor. 5 yıl önce yalnızca 8 bölümden oluşan ve basit fizikle tasarlanmış bir oyundan bugünkü noktaya gelindiğini vurgulayan Sakalauskas, 18. bölümün oyuna ekleneceği müjdesini verdi.

Önceleri yalnızca bilgisayar üzerinden oynanabilen oyun, şu anda mobil ve konsol üzerinden de oynanabiliyor ve 17 bölümden oluşmakta. Oyuna eklenecek olan 18. bölüm ise kısa süre içerisinde yayınlanacak. Oyuna eklenecek olan Laboratuvar bölümü mıknatıs ve elektriğin bol olduğu bir ortam olarak karşımıza çıkacak. Bölümde kaosun ve eğlencenin ise üst seviyede olması bekleniyor.

Peki siz Human: Fall Flat ve oyuna yeni eklenecek bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Human: Fall Flat 30 Milyon Satışa Ulaştı, Yeni Bölümler Yolda

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ