Huawei Watch GT 2 Pro ECG ve Band 6 Pro Duyuruldu

24 Okunma 31 Temmuz 2021 10:57
huawei-watch-band-pro

Huawei Watch GT 2 Pro ve Band 6 Pro modelli akıllı saat modelleri resmi olarak tanıtıldı. İki model de uygun fiyatının yanında birçok özelliğe sahip. Detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında…

Giyilebilir teknoloji ürünlerinde de ön plana çıkarak kendine has bir ekosistem oluşturmak isteyen Huawei, akıllı saat teknolojilerinde daha fazla sağlık konusuna odaklanıyor. Huawei, elektro kardiyo desteğine sahip Watch GT 2 Pro ECG ve Band 6 Pro modellerini duyurdu.

Huawei Watch GT 2 Pro ECG özellikleri ve fiyatı

GT 2 Pro ECG ile birlikte marka, standart GT 2 Pro modeline sadık kalmış. 1.39 inç büyüklüğünde AMOLED ekran ile karşımıza çıkan akıllı saat modeli, safir koruma, nabız ölçer, kandaki oksijen sensörü, uygun ve stres takibi gibi özellikler ile geliyor. Kullanım süresi ise 8 ila 12 gün arası gösteriliyor.

Huawei Lite OS işletim sistemi ile birlikte gelen akıllı saat, standart modele göre en büyük fark olarak elektro kardiyografi ölçebiliyor olması. Apple Watch modellerinde de görmeye başladığımız hassas ölçüm, son dönemde birçok cihazda ön plana çıkmaya başladı.

Huawei Watch GT 2 Pro ECG, dünya genelinde $478 fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Cihazın Türkiye satış fiyatı hakkında ise bilgi verilmiş değil.

Huawei Band 6 Pro özellikleri ve fiyatı

Huawei Band 6 Pro modeli de sağlık takibi özellikleri ile donatılmış bir akıllı bileklik olarak karşımıza çıkıyor. Nabız ölçer, kandaki oksijen oranı, uyku ve stres takibi yanında vücut sıcaklığını da takip edebiliyor.

1.47 inç büyüklüğüde AMOLED ekran ile birlikte gelen bileklik, ortalama 14 gün kullanım süresine sahip. Band 6 Pro modeli ise dünya genelinde $70 fiyat etiketi sahip. İki model de önümüzdeki ay raflardaki yerini alacak.

Peki siz Huawei akıllı saat modelleri konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha faza teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Huawei Watch GT 2 Pro ECG ve Band 6 Pro Duyuruldu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ