Huawei AD80 Monitörünü Türkiye’de Satışa Sundu

474 Okunma 07 Nisan 2021 22:46
huawei-ad80-teknolama

Son dönemlerin teknoloji dünyasındaki lider firmalarından Huawei yeni monitörü AD80 modelini Türkiye’de satışa çıkardı.

İlk olarak akıllı telefonlarıyla ülkemizde adından söz ettiren Huawei, gün geçtikçe ürün yelpazesini genişleterek teknoloji dünyasında birçok ürünün üzerine imzasını atmayı başardı.

Şirket son olarak ilk masaüstü monitörünü ülkemizde satışa sundu. AD80 adıyla satışa sunulan monitör, ince çerçevesiyle dikkat çekmeyi başardı. Yüzde 90’lık ekran gövde oranına sahip model 23.8 inç boyutunda kullanıcısıyla buluşuyor.

5.7 mm’lik oldukça ince bir çerçeveye sahip modelde 178 derecelik görüntüleme açısı da monitörün bir başka dikkat çeken özelliği olarak göze çarpıyor.

1000:1 kontrast oranına sahip model ayrıca göz sağlığına verdiği önem ve bu yönde sahip olduğu ekstra özelliklerle de oldukça takdir topladı. Modelde göz sağlığına yönelik çalışmalar neticesinde düşük mavi ışık sertifikası ve titreşimsizlik sertifikasına sahip.

Oldukça kolay bir kurulum ile kullanıma hazır hale gelebilen monitör, dikey olarak istenilen açıda eğilebilir şekilde tasarlanmış. Ülkemizde 1.399 TL fiyat etiketiyle satışa sunulan Huawei AD80 monitörünün özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

  • Ekran: 23.8 inç, 1920 x 1080 (FHD)
  • Tepki Süresi: 5 ms
  • Kare Hızı: 60 Hz
  • Boyutlar: yükseklik; 425 mm,  genişlik; 538.5 mm ve kalınlık; 170 mm
  • Girişler: VGA x 1, HDMI x 1, DC girişi x 1
  • Dikey Eğim Açısı: 5 derece alçalma / 22 derece yükselme

Peki siz Huawei’nin yeni monitörü hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Daha fazla teknoloji haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.

Sıradaki içerik:

Huawei AD80 Monitörünü Türkiye’de Satışa Sundu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ