Hızlı ve Öfkeli Serisinin Ne Zaman Biteceği Açıklandı

65 Okunma 14 Haziran 2021 21:14
hızlı-ve-öfkeli-9-fragman

Vin Diesel serinin çıkmasına sayılı gün kalan yeni filmi öncesi Hızlı ve Öfkeli serisinin ne zaman biteceğine dair tarih verdi.

Geride bıraktığımız yaklaşık 20 yıllık süreç içerisinde aksiyon tutkunlarına adeta bir şölen yaşatan Hızlı ve Öfkeli veya orijinal adı ile Fast and Furious serisinin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Bugüne dek biri spin-off (ana hikayede bulunan karakterlerin yer aldığı kendine ait film/dizi gibi yapımlar) olmak üzere 9 film ile izleyicisiyle buluşan seri, aksiyon severlerin oldukça ilgisini çekmeyi başardı.

Serinin 25 Haziran’da vizyona girecek yeni filmi öncesi açıklamalarda bulunan Vin Diesel, Hızlı ve Öfkeli macerasının bu ay çıkacak olan film dışında 2 film ile daha beyazperdede yer alacağını ve ardından sona ereceğini açıkladı. Serinin son bulacağı tarihi de açıklayan Diesel, final filmi için 2024 yılını işaret etti.

Gişede oldukça başarılı işler yapan bir yapımın sona ereceğini açıklaması üzerine Diesel, “her hikaye kendi sonunu hak eder” ve “tüm iyi şeylerin bitmesi gerektiği düşüncesindeyim” ifadelerini kullandı.

Serinin Hızlı ve Öfkeli 11 ya da Hızlı ve Öfkeli 10 Part II adıyla beyazperdeye veda etmesi bekleniyor. Ancak bu serideki karakterlerin tamamen aramızdan ayrılacağı anlamına gelmiyor. Daha önce de örneğini gördüğümü Hobbs & Shaw gibi film içerisindeki karakterlerin spin-off yapımlarla beyazperdede karşımıza çıkacağı da gelen bilgiler arasında.

Sıradaki spin-off yapımının ise seride Dominic Toretto ‘nun eşi, Michalle Rodriguez’in canlandırdığı Letty Ortiz karakteri üzerine odaklanacağı biliniyor. Bahsi geçen Spin-off ile ilgili bir tarih ise henüz paylaşılmış değil.

Peki siz Hızlı ve Öfkeli serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce seri devam etmeli yoksa final kararında yerinde bir karar mı olmuş? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Hızlı ve Öfkeli Serisinin Ne Zaman Biteceği Açıklandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ