Hızlı ve Öfkeli Serisi için Charlize Theron Odaklı Spin-Off Müjdesi

54 Okunma 02 Temmuz 2021 18:29
charlize-theron-hızlı-ve-öfkeli-teknolama

Sevilen aksiyon macera filmi serisi Hızlı ve Öfkeli Charlize Theron tarafından canlandırılan karakter için yeni bir spin-off hazırlığı içerisinde.

Serinin spin-off filmlerle beraber 10. filmi izleyiciyle buluştu. Pandemi etkisiyle büyük bir kayıp yaşayan sinema sektörüne adeta ilaç gibi gelen Fast and Furious 9, 70 milyon doları bulan başlangıçla son dönemlerin en yüksek hasılat getiren filmlerinden oldu. Filmin elde ettiği bu başarı yüzleri güldürürken ekip hiç ara vermeden çalışmalara devam ettiğinin de mesajını vermiş oldu.

Hızlı ve Öfkeli serisinin sevilen karakterlerinden birine hayat veren Vin Diesel tarafından verilen müjde, Hızlı ve Öfkeli serisi yazarlarının Charlize Theron’un hayat verdiği Cipher karakterini merkeze alan bir spin-off hikayesi üzerinde çalıştığı yönünde. Seriden daha önce Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın başrollerini paylaştığı Hobbs & Shaw filmi çıkmış ve bu film seriden çıkan ilk spin-off film unvanını almıştı. Serinin hikayesini yan karakterlerle de güçlendirmek isteyen yazarların daha farklı spin-off filmlerle karşımıza çıkması bekleniyor.

Theron tarafından konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Ancak Hızlı ve Öfkeli filmindeki geleceği hakkında konuşan yıldız isim, olası bir spin-off hakkında bir bilgi paylaşmadı ancak olabileceğini belirtti. Orijinal Hızlı ve Öfekli serisindeki geleceği ise kesin olmayan Theron’un spin-off projesi Cipher karakterini sevenler için heyecan yarattı. Ayrıca Theron’un bir diğer sevilen film projesi olan The Old Guard’ın devam filminin senaryosunun da tamamlandığı açıklandı.

Peki siz Hızlı ve Öfkeli serisi ve muhtemel spin-off filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Hızlı ve Öfkeli Serisi için Charlize Theron Odaklı Spin-Off Müjdesi

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ