HIMYM Hayranları Özel: How I Met Your Father Hakkında Her Şey

8128 Okunma 23 Nisan 2021 13:43
how-i-met-your-father-teknolama

Ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada da en çok sevilen komedi dizilerinden biri olan How I Met Your Mother (HIMYM) dizisinin devamı niteliğinde olacak How I Met Your Father dizisi geliyor. Dizinin başrolünde Hilary Duff, Sophie olarak karşımıza çıkıyor. Baş karakterimiz Sophie, 2021 yılında çocuklarına babalarıyla nasıl tanıştığını anlatacak.

Tam 9 sezonu ile tüm dünyaya kendini sevdirmeyi başarabilen nadir yapımlardan biri olan HIMYM, tam olarak olmasa da devam denilebilecek bir yapım ile tekrardan karşımıza çıkıyor. Yine aynı stüdyolarda, benzeri bir mantığa dayanacak olan How I Met Your Father, HIMYM ile ne kadar bağlantılı olacak bilinmiyor.

Bundan 6-7 yıl önce de HIMYF dizisinin çekilmeye başladığı duyurulmuştu. Ancak bu dizinin pilot bölümü, dizinin yayınlanacağı CBS tarafından beğenilmemiş ve dizi daha yayınlanmadan iptal kararı ile şoka uğratmıştı. Yeni HIMYF dizisi ise Hulu’da yayınlanacak. Dizinin yönetmenliği ve yapımcılığı Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger tarafından üstlenildi.

Dizinin başrolünde bulunan ve çekimlere başlayan Duff, “Kariyerim boyunca gerçekten de harika karakterleri oynama şansına eriştim ve şimdi de Sophie’yi canlandırmayı dört gözle bekliyorum. Büyük bir HIMYM fanı olarak hem gururlu, hem de Carter ve Craig’in devam dizisi için bana duyduları güvenden dolayı gerginim. Isaac ve Elizabeth gerçekten muhteşemler ve onların ileri düzey yetenekleriyle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyorum.” şeklinde açıklamalarda bulunarak HIMYM severleri heyecanlandırdı.

Peki siz yeni bir HIMYM benzeri seri hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

HIMYM Hayranları Özel: How I Met Your Father Hakkında Her Şey

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ