arama

  Hakan: Muhafız 3. Sezon Yayınlandı! Peki Güzel mi?

  hakan-muhafiz-3-sezon-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mehmet Sefa Lazoğlu
  • Beğen
   Loading...

  Hakan: Muhafız 3. sezon yayınlandı. Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi olarak isim yapan dizi, 3. sezonu ile bugün izleyenleri ile buluştu. Yer yer çok eleştirilen, yer yer de oldukça methedilen dizinin 3. sezonu hakkında ne düşünülüyor? Hepsi ve daha fazlasını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

  Hakan: Muhafız dizisinin 3. sezonu bugün yayınlandı. İlk sezonu Aralık 2018 tarihinde yayınlanan dizi, bugün itibaril ile 3. sezonuna kavuştu. Dizinin 3. sezonunda bulunan 7 bölüm, eş zamanlı olarak yayınlandı. Yani sezonun tüm bölümlerini bir oturuşta izleme imkanına sahipsiniz.

  Yeni sezonda da Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık ve Burçin Terzioğlu başrolde karşımıza çıkıyor. Ayrıca İlayda Alişan, Taner Ölmez ve Funda Eryiğit gibi isimler de bu sezonda diziye katılmış.

  Hakan: Muhafız 3. sezon fragmanı ve yorumları:

  Dizinin 3. sezon fragmanını yukarıdaki video aracılığı ile izleyebilirsiniz. Peki dizi hakkında izleyenler ne demiş? Gelin bir de Twitter kullanıcıları dizinin yeni sezonu hakkında neler düşünüyor onlara bakalım.

  Dizi, her ne kadar görsel efektleri ile çokça eleştirilen bir yapım olsa da, Netflix içerisinde bulunan bir Türk dizisi olarak izlenebilir olması ve yabancı ülkelerden oldukça ilgi duyulan bir dizi olması gurur verici.

  Daha fazla netflix haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Bizimle kalın!

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ