Hababam Sınıfı İzle

3969 Okunma 26 Mart 2020 02:06
hababam-sinifi-izle-teknolama-min

Hababam Sınıfı izle. Hababam Sınıfı dediğinizde aklınıza ne geliyor? Ya da hiç izlemeyen kaldı mı? Yerlisinden tutun, yabancısına kadar izlenen serilerden ve hatta klasiklerden biri olmayı başarmış bir seridir bu ekip. Belki de ilk gerçek komedi film serimizdir. Türk sinemasını şekillendiren seridir…

Aslında Hababam Sınıfı dendiğinde akla ilk gelen sinema serisinden önce Rıfat Ilgaz tarafından yazılmış romanlar incelenmeli. Seri ilk başta, Rıfat Ilgaz‘ın Dolmuş dergisinde yazdığı bir takım mini hikayelerin birleşmesi ile oluşmuş kitaptan ibaretti. İlk kitabı 1957 yılında yayınlanmış, o zamanlarda dahi o kadar sevilmiş ki, 1975 yılında sinemaya uyarlanmıştır. Sinemaya uyarlandıktan sonra da tutabilene aşk olsun.

Bu seri sayesinde Türk halkı birçok figür karakter ile tanıştı. Mahmut Hoca‘dan tut da İnek Şaban‘ına. Milletimiz her birini ayrı ayrı benimsedi, sanki aileden biriymiş gibi gördü, sevdi. Şimdilerde ise özlemekten başka elden gelen ne var ki?

Eğer siz de bu seriyi özleyenlerdenseniz, modern serinin tadını alamadıysanız, orijinal Hafize Ana, Güdük Necmi, Damat Ferit ile tekrar tekrar gülmeye doyamıyorsanız serinin HD halini sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Film için özel olarak hazırlanan restorasyon çalışması ile görüntü HD kaliteye getirilmiş ve büyük ekranlarda da rahat bir şekilde izlenebilir durumda. Üstelik herhangi bir ücret ödemeden, korsan olmadan, doğrudan YouTube üzerinden lisanslı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Eğer siz de Hababam Sınıfı serisine bir özlem ile bakıyorsanız ve tekrar izlemek istiyorsanız hemen aşağıdan direkt olarak izleyebilirsiniz:

Hababam Sınıfı HD izle:

Hababam Sınıfı izle içeriğimizin sonuna geldik. Görüş ve önerilerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Hababam Sınıfı İzle

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ