Guardians of the Galaxy 3 Çekim Tarihi Açıklandı

450 Okunma 06 Nisan 2021 21:06
guardian-of-the-galaxy-vol-3-teknolama

Marvel sinematik evreninin sevilen serilerinden Guardians of the Galaxy 3 için çekim tarihi açıklaması yapıldı.

İlk olarak 2014 yılında gösterime giren ve beklenilenden daha büyük bir gişe başarısı elde eden Guardians of the Galaxy, görülen ilgi karşısında kısa süre içerisinde ikinci film için onay almıştı. 2017 yılında ikinci film ile izleyicisiyle buluşan film serisi o tarihten sonra karakterlerin Avengers serileri içerisinde yer almasıyla beyazperdede yer almaya devam ettiler.

Uzun süredir serinin sevenleri tarafından merak edilen serinin yeni filmi ile ilgili bazı sorular ise yapılan paylaşımla yanıt bulmuş oldu. Filmde yaşanan yönetmen krizi ve yaşanan pandemi süreci çekim aşamasını ve haliyle filmin çıkış tarihini bir hayli erteleyen etkenler olmuştu.

Guardians of the Galaxy 3 zaman olarak Avengers: Endgame sonrasında geçmekte. Filmin konusu hakkında şu an için pek bir detay bulunmasa da filmde 2014 yılından gelen Gamora da yer alacak. Filmde odak noktasının ise Rocket Raccoon’ın trajik geçmişi olacağı biliniyor.

Ayrıca daha önceden açıklanan ve serinin takipçileri tarafından oldukça ilgi gören paylaşıma göre Guardians of the Galaxy oyuncularının Thor’un yeni filmi Love and Thubder’da da yer alacağı bilinmkete.

Filmin yönetmeni geçtiğimiz günlerde hayranlardan gelen bazı soruları sosyal medya üzerinden cevaplandırdı. Çekimlerin ne zaman başlayacağı ile ilgili soruyu yanıtlayan yönetmen James Gunn, serinin üçüncü filminin çekimlerine bu sene başlanacağını açıkladı.

Ayrıca Gunn, yapmış olduğu paylaşımlarla ısrarla filmin çok büyük bir film olacağına vurgu yapması da serinin takipçileri arasında oldukça büyük bir heyecan yaratmış durumda.

Öte yandan filmin çıkış tarihi henüz açıklanmış olmasa da çekim tarihinde bir aksilik yaşanmaması durumunda Guardians of the Galaxy 3 filminin 2023 yılında seyirciyle buluşması bekleniyor.

Peki sizin Guardians of the Galaxy 3 ile alakalı beklentileriniz neler? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Guardians of the Galaxy 3 Çekim Tarihi Açıklandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ