arama

  GTA Online Herkese Kısa Süreliğine 1 Milyon Dolar Veriyor

  gta-online-1-milyon-dolar-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  GTA 5, özellikle online modunda yapılabileceklerin sınırsızlığı ile birlikte yıllardır en çok oynanan oyunlar tahtını bırakmadı. Sürekli güncellemeler alması ve oyuncuları elinde tutmak için her şeyi yapması ile birlikte, istediklerini de elde etmeyi başardılar. Şimdi ise oyuncuları tekrardan canlandırmak için yapılan kampanya ile GTA Online, tüm oyunculara 1 milyon dolar oyun için para hediye ediyor.

  Grand Theft Auto serisi, artık tamamen bir marka haline gelmiş durumda. Açık dünya oyunlarının babası denebilecek olan GTA, bu kadar çok tutulunca online bir moda da sahip oldu. Bu online mod ise 2015 yılından beri en çok oynanan oyunlardan biri olarak tahtından inmek bilmiyor.

  2019 yılının sonunda oyunculara ek bir görev olarak Diamond Casino Heist isimli yeni bir ekleme yapan geliştirici ekip, şimdi ise tüm oyunculara 1 milyon dolar dağıtmaya başlıyor. Bu parayı almak için yapılması gerekenler ise oldukça basit.

  Eğer hali hazırda düzenli olarak GTA Online oyununu oynuyorsanız, bu ödülü büyük ihtimalle almışsınızdır. Eğer dikkatinizi çekmediyse para akışınızı bir kontrol etmenizi öneririz. Çünkü bu 1 milyon dolar hediyeyi almak için yapmanız gereken tek şey oyuna giriş yapmak. Ayrıca ödül yalnızca 12 Şubat tarihine kadar geçerli. Yani bu güne kadar giriş yapmazsanız ödülü alma hakkını kaçırıyorsunuz.

  1 milyon dolarlık oyun için paraya bu kadar kolay bir şekilde sahip olabiliyorken hala ne bekliyorsunuz? He hala buradaysanız daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olmayı ve sosyal medya kanallarımızdan takip etmeyi unutmayın.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ