GTA 6 Vice City’de Geçebilir!

43 Okunma 04 Temmuz 2021 18:38
gta-6-vice-city-teknolama

Son çıkan GTA oyunundan uzun süre geçmesi, GTA 6 hakkındaki dedikoduları oldukça arttırıyor. Ortaya atılan yeni iddia ise Vice City şehrinin GTA 6’da bulunacağı.

Rockstar Games GTA serilerine olan yoğun ilginin farkında. Ancak serinin altıncı oyunu hakında henüz hiçbir bilgi verilmedi. Serinin ilk oyunlarından olan Vice City, gündeme GTA 6 ile birlikte yeniden oturdu. Sosyal medyada paylaşılan sızıntıya göre GTA 6 Vice City’de geçecek. Sızıntının tanınmış kişiler tarafından atılması bu iddiayı oldukça kuvvetlendiriyor. Tom Henderson’ın sızıntı olarak paylaştığı bu bilgi insanları heyecanlırdı. Ancak Henderson, geçen günlerde paylaştığı bir sızıntıda ise oyunun 2025 tarihine kadar çıkmayacağını belirtti.

Bu konuda tanınmış biri olan Tom Henderson, oyunun “2024-2025’e kadar çıkmayacağını iddia etti. Henderson, “Bu oyunu önümüzdeki birkaç yıl içinde oynamayı bekliyorsanız, beklentilerinizi kontrol altına almanızı tavsiye ederim” diye ekledi. Ayrıca Henderson oyunun yeni nesil konsollara ve PC’ye yayınlanacağını belirtti.

Sızıntıları arasına oyunda bir kadın karakter bulunacağını da ekleyen Tom Henderson, haritanın oldukça büyük olacağını ve üzerinde çok çalışıldığını ekledi. Zaman içerisinde GTA 6 ile ilgili sızıntılar çıkmaya devam edecek. Önemli kişilerden gelen önemli detayları sizler ile paylaşacağız.

Peki siz ortaya atılan iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

GTA 6 Vice City’de Geçebilir!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ