e
sv

GTA 5 Epic Games Store Üzerinden Tamamen Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

GTA-5-ücretsiz-teknolama
avatar

Mehmet Sefa Lazoğlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 5 oyunu Epic Games Store üzerinden herhangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Dünya üzerinde en çok sevilen oyun serilerinden biri olan Grand Theft Auto’nun son oyunu GTA 5 çıkışının üzerinden yaklaşık 7 sene geçmiş olmasına rağmen hala daha en çok oynanan oyunlar arasında. Online moduna gelen yeni güncellemeler ile yıllar içerisinde popülerliğini koruyan oyun, hikaye modu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilmişti.

Steam üzerinde uzun süre en çok satılan oyunlar listesinin başında yer almayı başaran oyun, devasa açık dünyası ile bu tarz açık dünya temalı oyunların atalarından olarak kabul edilmekte. Son dönemlerde yeni oyunla ilgili heyecanlı bir bekleyiş içerisinde olduğumuz GTA serisiyle alakalı sevindirici bir gelişme yaşandı.

Epic Games Store’da oyunun açıklanmasına kısa bir süre kala yaşanan yoğunluk sonrası site çökmüş ve gizemli oyun açıklanamamıştı. Site üzerinde yapılan çalışmalar sonucu sitedeki sorunlar giderildi ve yeni oyunun GTA V olduğu açıklanmış oldu.

Şu an için yaşanan yoğunluk zaman zaman artmakta bu nedenle sayfaya ulaşamamanız normal. Ancak sayfayı sık sık yenileyerek veya daha sonra tekrar deneyerek GTA 5’e ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Uzun yıllardır oynadığımız ve sevdiğimiz oyun GTA 5 hala oyunu oynamayanlar kalmış olabilir düşüncesi ile Epic Games Store üzerinden ücretsiz yayınlandı. Oyuna sahip olmak için Epic Games Store üzerinden üyeliğiniz yoksa bir üyelik açmanız ve ardından oyunu kütüphanenize ekleyip indirmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında GTA 5’in açık dünyasına kendinizi kaptırabilirsiniz.

Epic Games Store’un ilgili sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store tarafından verilen ücretsiz oyunlar ile ilgili ne düşünüyorsunuz. GTA 5’in ücretsiz verilmesi büyük bir kesime göre son dönemlerde yapılmış en büyük oyun kampanyası olarak görülüyor. Sizin bu konudaki fikirleriniz neler? Yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.