e
sv

Grand Theft Auto (GTA) Filmi Geliyor!

432 Okunma — 21 Eylül 2020 19:49
gta-filmi-grand-theft-auto-teknolama-min
avatar

Selim Enes Erdoğan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın en popüler serilerinden ve isimlerinden biri olan Grand Theft Auto (GTA) filmi geliyor olabilir! Yeni oyunu bekleyen hayranlar için büyük bir sürpriz olan açıklama henüz resmiyet kazanmış değil.

Oyun dünyasının en bilinen isimlerinden biri olan Grand Theft Auto serisi, GTA VI için geri sayıma geçmiş durumda. Serinin hayranları bu aşamada bir de GTA filmi ile karşılaşabilir.

2013 yılından bu yana hala popülerliğini yitirmemiş GTA V, şirketin para basma makinesi gibi iş yapmaya devam ediyor. Aradan geçen 7 yılın ardından hala tüm piyasada en çok satanlar kategorisinde olan oyunun yanında bir de oyun içi satışlar hala şirketi mutlu ediyor.

GTA oyuncuları, GTA V ile o kadar çok vakit geçiriyor ki, söylentilere göre GTA VI’nın bu kadar gecikmesinin sebeplerinden birisi de bu. Popülerliğini yitirmemiş oyuna GTA VI ile kendi kendisine rakip olmasını istemeyen şirket, GTA V temelli bir film üzerinden çalışıyor olabilir.

Yabancı haber kaynaklarında belirtilenlere göre henüz resmiyet kazanmamış bir sızıntı, GTA filminin gelebileceğine işaret ediyor. Belirtilenlere göre film, GTA V oyununu temel olarak alacak olsa da doğrudan bu hikayeye bağlı kalmayacak.

Film konusunda yayılan spekülasyonlara baktığımızda oyundaki ana karakterlerimiz Michael, Franklin ve Trevor filmde de bizler ile birlikte olabilir. Ancak film hakkında paylaşılanlar şimdilik bundan ibaret. Yeni bilgiler paylaşıldıkça biz de sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Grand Theft Auto filmi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Siz de konu hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sinema haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.