arama

  Gökçeada Belediyesi’nden Ücretsiz Netflix Hediyesi!

  netflix-yeni-uyelik-modeli-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Mutlu
  • Beğen
   Loading...

  Ücretsiz Netflix aboneliği! Gökçeada Belediyesi koronavirüs nedeni ile evde kalan vatandaşlarına Ücretsiz Netflix aboneliği vereceğini açıkladı.

  Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkıp tüm dünyayı etkisi altına alan virüs nedeniyle insanlar bir süredir evlerinden dışarı çıkamamaktalar. Türkiye’de 65 yaş üstü vatandaşlara sokağa çıkma yasağı getirilmesine rağmen diğer yaş gruplarına getirilen bir kısıtlama şu an için bulunmuyor. Hal böyle olunca evde kalmanın öneminin farkında olan şirketler ve yetkililer insanları evlerinde tutmak için bazı çalışmalar içerisine giriyorlar.

  Bir çok devlet yetkilisinin evlerimizden çıkmamamız konusunda defalarca uyarılarda bulunmasının yanı sıra yerel yönetimler de bu uyarıya uymamızı kolaylaştıracak adımlar atmakta.

  İnsanları evlerinde kalmaya teşvik etmek amacıyla yapılan bir kampanya haberi de Çanakkale’nin Gökçeada Belediyesi’nden geldi. Gökçeada Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre evlerinde kalma sözü veren Gökçeada sakinlerine ücretsiz Netflix aboneliği verilecek. Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin de konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamasında herkesin gündeminin şu anda koronavirüs olduğunu belirten Çetin, insanların bu gündemden uzaklaşmaları gerektiğini ve bu yüzden bu kampanyayı başlattıklarını belirtti.

  Ünal Çetin bu kampanyayı başlatmalarının ası nedeninin de insanları evde kalmaya teşvik etmek olduğunun altını çizdi. Ayrıca kampanyaya yoğun bir ilgi olduğu ve farklı illerden de bu kampanyaya katılmak isteyenlerin olduğu aktarıldı.

  Ayrıca daha fazla koronavirüs haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ