e
sv

GodFall Sürümleri ve Ön Sipariş Bonusları Açıklandı

godfall-teknolama
avatar

Tolga Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GodFall oyununun geliştiricisi Counterplay Games, aksiyon macera RPG oyunu olan Godfall’un sürümlerini ve ön sipariş bonuslarını açıkladı.

GodFall, PlayStation 5 için onaylanan ilk oyun olma özelliğinede sahip. Oyun ayrıca Microsoft için de çıkacak.

Yayıncı Gearbox Publishing yayınladığı fragmanda ön sipariş ve oyunun sürümleri olan Deluxe Edition’la Ascended Edition hakkında oyuncuları bilgilendirdi.

Oyun, oyuncuların büyük bir kıyamet olayını önlemek için son yüce Şövalye Düzeninden birinin rolünü üstlendiği toprak, su, hava, ateş ve ruh alemlerine bölünmüş fantezik bir ortamında geçiyor.

GodFall’da oyuncular gizemli büyülerle donatılmış gezegende yeni nesil bir oyun deneyimleyebilecekler. Üçüncü şahıs yakın dövüş kamerasına sahip olan bu oyunda çeşitli ganimetler toplayıp karakterinizi geliştirebilir ve karşısına çıkan zorlu rakipleri alt edip ganimetlerini ele geçirebilirsiniz. Oyuncunun, donattığı zırh setlerine seçebileceği 5 silah sınıfı vardır. Bu silah sınıfları arasında uzun kılıç, çift bıçak, sırık, iki elli savaş çekici ve iki elle kullanılan harika kılıç bulunur.

Oyunun Fiyatları

 • Epic Games Standart Edition: 249 TL 〰 Bu sürümü satın alan oyunculara ekstra içerik verilmeyecek.
 • Epic Games Deluxe Edition: 329 TL 〰 Bu sürümü satın alan oyuncular ana oyunun yanı sıra ayrıca 1. genişletme paketine sahip olacak.
 • Epic Games Ascended Edition: 369 TL 〰 Bu sürümü satın alan kullanıcılar 1. Genişletme paketi, Gümüş Yele, Anka Kuşu, Gri Şahin, Altın Valor zırh kaplamaları, 5X Altın silah kaplaması, Altın Kalkan kaplaması, Altın Kraliyet Flama kaplaması, Eşsiz çok oyunculu lobi ünvanı ve Vertigo için turuncu Valor zırhı kaplamasına sahip olacaklar.

Şu ana kadar oyunun fiyatının belirlendiği tek platform PC oldu.

GodFall hakkında PlayStation tarafından 4 video yayınlandı. PlayStation’un en son yayınladığı oyun içi savaş tanıtım videosu:

GodFall savaş tanıtım videosu

Peki siz GodFall hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsin.