God of War, Uncharted ve Ghost of Tsushima için PC Sürümü mü Geliyor?

1805 Okunma 06 Mart 2021 21:50
god-of-war-pc-teknolama

Twitter üzerinde paylaştığı sızıntı bilgilerin doğru çıkması ile ünlenen bir kullanıcı, oldukça ses getirebilecek bir paylaşımda bulundu. Son dönemlerde birçok PlayStation özel oyununun PC sürümünün çıkmasının ardından, God of War, Uncharted, Ghost of Tsushima ve Bloodborne oyunlarının da PC sürümünün geleceği yönünde bir iddia ortaya atıldı.

Japonya menşeili teknoloji devi Sony, özellikle PlayStation 5 ile yüksek bir başarıya imza atmayı başardı. Her ne kadar konsolda stok sıkıntısı yaşanmaya devam etse de, cihaza erişebilen kullanıcılar halinden oldukça memnun gözüküyor. Ancak şirket, son dönemlerde birçok PlayStation özel oyununun PC için de yayınlanacağı haberlerini ardı ardına veriyordu. Şimdi ise Twitter üzerinden ortaya atılan bir iddia, aynı durumun God of War, Uncharted ve Ghost of Tsushima gibi oyunlar için de geçerli olduğunu belirtiyor.

Twitter üzerinde @CrazyLeaks kullanıcı adı ile ünlenen bir kullanıcı geçmişte de birçok sızıntı haberi bizler ile paylaşmış ve bunların büyük çoğunluğu doğrulanmıştı. Şimdi paylaşılan bilgi ise bazı oyuncuları sevindirecek iken, bazılarını da üzecek gibi duruyor.

Sony, şimdiye kadar PlayStation Özel adı altında yayınladığı hiçbir oyunu PlayStation konsolları dışında yayınlamamıştı. Ancak bu durum geçtiğimiz dönemlerde yayınlanan Death Stranding ve Horizon: Zero Down ile değişti. Şimdi ise sızdırılan bilgilere göre God of War, Uncharted: The Nathan Drake Collection, Bloodborne ve Ghost of Tsushima oyunları da PC oyuncuları ile buluşacak.

Peki siz Sony tarafından atılan bu adım konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

God of War, Uncharted ve Ghost of Tsushima için PC Sürümü mü Geliyor?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ