arama

  Ghost Recon: Break Point’e Friend Pass Sistemi ile Ücretsiz Erişebilirsiniz

  tom-clancy’s-ghost-recon-breakpoint-friendpass-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Mutlu
  • Beğen
   Loading...

  Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint’e getirilen Friend Pass sistemi sayesinde oyuna ücretsiz bir şekilde erişebilmeniz mümkün.

  Geçtiğimiz senenin son çeyreğinde çıkan Ghost Recon Breakpoint, çoğu oyun sever için beklentileri karşılayamamıştı. Ancak oyundan vazgeçmeyen oyun geliştiricileri yaptıkları iyileştirmelerle oyunu bambaşka bir boyuta taşıdı diyebiliriz. Son yayınlanan v2.0.0 güncellemesiyle de bunu açıkça görebiliriz.

  Oyunu hem geliştiren hem de bir yandan kullanıcıya sevdirmeye çalışan Ubisoft, oyunun tanıtımı için birçok farklı yola başvurmuştu. Son olarak bilindiği üzere oyun bedava hafta sonu etkinliğinde kullanıcılara sunulmuştu. Ancak kısa süreli olan bu etkinliği kaçıranlarınız veya istediği süre boyunca oynayamayanlarınız olabilir. İşte tam da bu noktada Ubisoft size ikinci bir fırsat sunuyor.

  Şirket tarafından duyurulan Friend Pass sitemi ile oyuna sahip bir arkadaşınız olması durumunda Ghost Recon: Breakpoint oyununa ücretsiz erişebilmeniz mümkün olacak. Bu sitemden yararlanmak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Öncelikle oyununun deneme sürümünü PlayStation, Xbox, Ubisoft veya Epic Games mağazasından indirmeniz gerekiyor. Sonrasında ise kullandığınız platformdan olması kaydıyla bir arkadaşınızın size oyun içerisinden davet yollaması gerekecek. Merak etmeyin bu davet sonrası indirdiğiniz oyun deneme sürümü olarak kalmayacak, oyunu tam sürüm olarak oynayabileceksiniz. Ancak oyuna sahip olan bir kullanıcının en fazla üç kişiye davet gönderebileceğini de belirtelim. Bu işlemlerden sonra oyunu süre sınırı olmadan dilediğiniz kadar oynamanız mümkün.

  Friend Pass Sistemini kullanmak isteyenler için son tarih ise 16 Haziran 2020 olarak duyuruldu. Ayrıca PlayStation veya Xbox One platformlarından bu kampanya ile oyunu edinip oynamak isterseniz; PS platformu için PlayStation Plus, Xbox platformu için de Xbox Live Gold aboneliğine sahip olmanız gerekli.

  Daha fazla oyun haberleri için sitemizi ziyaret edebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ