GeForce Now Türkiye Ayağı Game+ Fiyatı Açıklandı

1815 Okunma 06 Mart 2021 00:22
nvidia-geforce-teknolama

Özellikle ülkemizde büyük bir ilgi ile karşılanan sistem GeForce Now, bir süre önce Turkcell işbirliği ile Türkiye’ye sunucu kuracağını resmi olarak açıklamıştı. Game+ ismi ile karşımıza çıkan GeForce Now Türkiye sistemi için fiyatı açıklandı. Ancak durum pek de iç açıcı değil.

GeForce Now Türkiye olarak anılan Game+ paket fiyatları resmi olarak açıklandı. Bir süredir oyuncuları heyecanlandıran GeForce Now ve Turkcell işbirliği, daha başlamadan hayal kırıklığına sebep oldu. Orijinal GeForce Now fiyatı güncel kur ile yaklaşık 45 TL gibi bir fiyata denk gelirken, Turkcell iş birliği ile birlikte yürütülen Türkiye projesi aylık 75 TL fiyat etiketi ile çıkış yaptı.

15 Mart 2021 tarihinden itibaren herkese açık bir şekilde kullanılmaya başlanacak olan Game Plus, aylık 74,9 TL fiyat etiketi ile birlikte karşımıza çıkıyor. Bu durum ise birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmış durumda.

Nvidia GeForce Now Türkiye (Game Plus) fiyatı:

GeForce Now hakkında detaylı bilgi ve abonelik için buraya tıklayarak GamePlus resmi sitesine ulaşabilirsiniz. Ücretsiz sürümü kullanmak istediğinizde, sunucu yoğunluğunda sıraya gireceğinizi, ve 1 saatlik oyun tecrübesi sonrasında tekrardan sıraya girmeniz gerektiğini hatırlatmamız gerekiyor. Ayrıca ücretsiz sürümde oyunlarda RTX aktif değil.

Peki siz Turkcell tarafından koyulan fiyatlandırma politikası konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

GeForce Now Türkiye Ayağı Game+ Fiyatı Açıklandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ