GeForce Now Game+ Abonelerine 50 TL Steam Kodu

50 Okunma 01 Temmuz 2021 19:00
gameplus-steam-teknolama-min

Turkcell ve Nvidia işbirliği ile Türkiye’ye gelen GeForce Now by Game+ premium abonelerine 50 TL Steam cüzdan kodu hediye ediyor.

Hiçbir donanıma ihtiyaç duymadan yalnızca internet bağlantısı ile son seviye oyunları cep telefonlarınızdan bile oynamamızı sağlayan GeForce Now teknolojisi, Turkcell işbirliği ile bir süredir Türkiye’de hizmet veriyor. Türkiye’ye girişi aşamasında oldukça yüksek fiyatlı olması ile tepki çeken Game+ sonrasında kampanyalar ile oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor.

3 aylık premium üyelik kampanyasında Game+ toplamda 179,70 TL fiyat etiketi ile oyuncuların erişimine açık. Bu da aylık 60 TL civarına denk geliyor. Bu 3 aylık kampanyalı aboneliği aldığınız taktirde Game+ bir de 50 TL değerinde Steam cüzdan kodu hediye ediyor.

Eğer 75 TL fiyat etiketine sahip 1 aylık premium üyelik alırsanız, bu sefer de 20 TL Steam cüzdan koduna sahip olacaksınız. Kampanyanın bitiş tarihi ise 8 Temmuz. Kampanyanın sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

GAME+ Premium Üyeliğine, 50 TL Steam Cüzdan Kodu!

  • Kampanya, 1 Temmuz Perşembe Günü saat 16:00 ile 8 Temmuz Perşembe saat 23:59 arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında aldığınız 179,7 TL’lik 3 Aylık Premium abonelik karşılığında 50 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu, 74,9 TL’lik Aylık Premium abonelik karşılığında 20 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu kazanırsınız.
  • Kampanya, kampanyanın başlamasından itibaren premium abone olacak ilk 5.000 kişi ile sınırlıdır.
  • Premium abonelik karşılığında kazandığınız Steam Cüzdan kodu GAME+’a abone olduğunuz email adresinize en geç 7 iş günü içerisinde gönderilecektir.
  • GAMEPLUS gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarında değişiklik yapabilir, kampanyayı daha erken sonlandırabilir.
  • Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Peki siz Turkcell Game+ kampanyaları konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

GeForce Now Game+ Abonelerine 50 TL Steam Kodu

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ