Fortnite Haritasına Eklenecek Olan Yeni Bölgeye Ait Görseller Ortaya Çıktı

421 Okunma 27 Haziran 2020 20:31
2019-en-cok-kazanan-oyunlar-fortnite-teknolama-min

Fortnite oyun haritasına eklenecek olan yeni bölgeye ait bilgiler ve bölgenin görselleri ortaya çıktı.

Fortnite Oyuncuların dikkatini çekecek ve oyuna yenilik katacak güncellemeler yapmaya devam ediyor. Son olarak meşhur oyun haritasına yeni bir bölge ekleneceğini duyuran oyun geliştiricileri yeni oyun haritası ile ilgili bilgiler verdi.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 2. Bölüm: 3. Sezon güncellemesi ile karşımıza çıkan Fortnite, bazı yenilikleri de beraberinde getirmişti. Yeni sezon ile beraber büyük oranda sular altında kalan bir haritaya sahip olan oyuna eklenen yeni bölgelerden biri daha ortaya çıktı.

Fortnite cephesine yakın kaynaklardan gelen bilgiye göre yeni haritaya eklenecek olan bölgenin adı: “Ruins Fall”. 2. Sezon sonu etkinliği ile büyük oranda sula altında kalan Fortnite haritasının yeni sezon ile bazı yenilikler ile beraber ortaya çıkacağı iddia ediliyor. Suların çekilmesiyle ortaya çıkacak olan yeniliklerden biri de “Ruins Fall” adlı bölge olacak.

Haritanın hangi bölgesinde olduğu ve ne gibi içeriklere ev sahipliği yapacağı bilinmeyen bölge için suların çekilmesinin beklenmesi gerekecek. Bu da demek oluyor ki Ruins Fall bölgesini görmek için en azından bu sezonun sonunu beklememiz gerekiyor.

Bilindiği üzere Fortnite dünya üzerinde en çok oynanan ve ilgi çeken hayatta kalma oyunlarından biri. Aynı zamanda PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve mobil platformlarda ücretsiz oynanabilen oyun çapraz platform desteği ile de oldukça beğeni topluyor.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizlere destek olabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Fortnite Haritasına Eklenecek Olan Yeni Bölgeye Ait Görseller Ortaya Çıktı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ