FIFA 22 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Duyuruldu

31 Okunma 11 Temmuz 2021 19:16
fifa-22-fiyati-cikis-tarihi-teknolama-min

Futbol oyunu dendiğinde akla gelen ilk oyunlardan biri olan FIFA serisi, 2022 yılı için tekrardan geliyor. Geçtiğimiz dakikalarda ise EA tarafından FIFA 22 çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı duyuruldu.

Hem yayıncılığının hem de geliştiriciliğinin EA tarafından üstlenildiği futbol serisi FIFA, serinin yeni oyunu hakkında sonunda net bilgiler ile birlikte karşımıza çıktı. FIFA 22 kapağında Mbappe olacak ve oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, PC ve Stadia platformlarında yer alacak. Oyunun PC sistem gereksinimleri ise henüz belli değil.

FIFA 22 Çıkış Tarihi

Yapılan açıklamaya göre FIFA 22, tüm platformlarda eş zamanlı olarak 1 Ekim 2021 tarihinde çıkış yapacak.

FIFA 22 Türkiye Fiyatı

Oyunun açılan mağaza sayfalarının ardından fiyatları da belli oldu. İşte fiyatlar:

FIFA 22 Tanıtım Videosu

Oyun hakkında paylaşılanlar şimdilik bu şekilde. İlerleyen günlerde oyunun PC oyuncuları için sistem gereksinimleri de paylaşılacaktır. Ayrıca oyunun FUT modunda ne gibi değişiklikler gelecek, bizi tam olarak neler bekliyor bilmiyoruz.

Peki siz Electronic Arts tarafından geliştirilen FIFA 22 hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

FIFA 22 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Duyuruldu