FIFA 21, Xbox Game Pass Kütüphanesine Ne Zaman Eklenecek?

5324 Okunma 01 Mayıs 2021 17:34
fifa-21-xbox-game-pass-teknolama

Geçtiğimiz günlerde FIFA 21’in EA Play ve dolaylı olarak Xbox Game Pass kütüphanesine ekleneceğini duyurmuştuk. Peki FIFA 21, EA Play ve Xbox Game Pass kütüphanesine tam olarak ne zaman eklenecek? Resmi açıklama bugün yapıldı.

Uzun zamandır oyuncular tarafından beklenen gelişme, sonunda resmi bir tarihe kavuştu. EA Game, FIFA 21’i EA Play bünyesinde bulundurma kararı aldı. Tabii ki EA Play, aynı zamanda Xbox Game Pass içerisinde de bulunduğundan dolayı tüm Xbox Game Pass aboneleri FIFA 21’e de erişebilecek. Bu genişlemenin tarihi ise EA Play resmi Twitter sayfasında 6 Mayıs olarak duyuruldu.

Microsoft ile anlaşma sağlayan EA Games, EA Play kütüphanesini tamamen Xbox Game Pass bünyesinde bulundurmayı kabul etti. Bununla birlikte FIFA 21, 6 Mayıs tarihinde EA Play kütüphanesine eklenirken, otomatik olarak Xbox Game Pass kütüphanesine de eklenmiş oluyor. Tabii ki bu durum biz oyuncular için oldukça uygun fiyatlı bir şekilde birçok oyuna erişmenin en uygun yolu diyebiliriz.

Game Pass kütüphanesine 6 Mayıs’ta eklenecek olan tek oyun FIFA 21 de değil. Bunun yanında Knockout City, Dragon Quest Builders 2 gibi oyunlar da kütüphanedeki yerini alacak. Xbox Game Pass, PC platformu için şu anda aylık 29,99 TL ile hizmet vermeye devam ediyor.

Peki siz Microsoft’un Game Pass ile attığı adımlar konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

FIFA 21, Xbox Game Pass Kütüphanesine Ne Zaman Eklenecek?

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ