e
sv

FIFA 21 ve Madden 21 Ne Zaman Çıkacak?

fifa-21-ne-zaman-teknolama
avatar

Arda Gözen

 • e1

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçtiğimiz günlerde Electronic Arts, FIFA 21 ve Amerikan futbolu oyunu Madden 21’i tek fragmanda tanıttı. Bu çift oyunu barındıran fragman oyun severlerin kafasında soru işaretleri yarattı. Resmi oynanış videosu yayınlanan Madden oyununda bariz yenilikler gözümüze çarparken FIFA 21’in resmi oynanış videosu hala yayınlanmadı. Peki FIFA 21 ne zaman çıkacak?

İsterseniz hep birlikte fragmana göz gezdirip oyunlara gelen yenilikler ve çıkış tarihlerini konuşup bu kafa karışıklığınız giderelim.

FIFA 21 ne zaman çıkacak? Gelen yenilikler neler?

FIFA 21, 9 Ekim 2020 tarihinde piyasaya sunulacak fakat oyunun Ultimate ve Champions versiyonlarını satın alanlar oyuna 6 ekim 2020 tarihinde erişim sağlayabilecek. PlayStation 5’in çıkış tarihine göre ise oyunun PlayStation 5 versiyonu oyun severler ile buluşur diye tahmin ediyorum.

Electronic Arts, bu sene de bizleri şaşırtmadı ve fragmanda bizleri beklentiye sokmamayı başardı. Fragmanda bizleri her sene olduğu gibi oyuncu yüzleri ve ter efektleri karşıladı. Oynanış videosu çıkar çıkmaz gelen yenilikleri en kısa sürede sizinle paylaşacağız.

Madden 21 ne zaman çıkacak? savunma mekaniği ve hikaye modu yenilikleri.

Madden 21 ise 28 ağustos 2020 tarihinde oyun severler ile buluşacak. Bu sene pandemi ve Amerika’daki protestolar sebebi ile oynanış videosu geç yayınlanan Madden oyununda bariz değişiklikler bizleri karşılayacak gibi duruyor.

Her yıl oyunu daha gerçekçi yapmaya çalışan EA Tiburon bizleri yine şaşırtmadı ve oyunun savunma mekaniğini bir üst seviyeye taşıdı. Aynı zamanda oyuna eklenecek olan yeniliklerden biride Face of the Franchise; Rise to Fame hikaye modu, lise seviyesinden başlayıp önce üniversite sonra NFL yolunda sizlere eşlik edecek.

Sizler FIFA 21 ve Madden 21 hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz. Bizleri desteklediğiniz için teşekkürler!