FIFA 21, EA Play ve Xbox Game Pass Kütüphanesine Ekleniyor!

589 Okunma 02 Nisan 2021 14:43
fifa-21-ea-play-xbox-game-pass-teknolama

Tüm dünyada büyük bir kitleye sahip olan FIFA 21, artık EA Play ve Xbox Game Pass aboneleri tarafından oynanabilecek. Üstelik EA Play, aynı zamanda Xbox Game Pass içerisinde bulunduğu için, bu aboneliğe sahip olanlar da oyuna erişebilecek. Bu da FIFA 21’in çok daha ucuz bir şekilde oynanabileceği anlamına geliyor.

Yayıncılığı ve geliştiriciliği Electronic Arts tarafından yapılan sevilen futbol oyunu FIFA 21, yakında EA Play kütüphanesine eklenecek. EA Play, aylık belli bir ücret ile abone olarak, abone olduğunuz süre boyunca kütüphanesinde bulunan tüm oyunlardan sınırsız bir şekilde yararlanabildiğiniz bir sistem. Bu sistem, Xbox Game Pass içerisine de dahil olduğundan dolayı, dolaylı olarak bu aboneliğe sahip kullanıcılar da FIFA 21’e otomatik olarak sahip olacak.

Oyunun ne zaman bu sistemlere ekleneceğine dair net bir tarih verilmedi. Ancak Mayıs ayı içerisinde olacağı resmi olarak açıklandı. Ayrıca Nisan ayı içerisinde Amerikan Futbolu oyunu NHL 21 de EA Play içerisindeki yerini alacak.

EA Play, şu anda PC, PlayStation ve Xbox platformlarında bulunuyor. Ayrıca EA Play, her platformda farklı fiyata sahip olsa da, Xbox Game Pass sistemine dahil olduğunu bir kez daha hatırlatmamızda fayda var.

Peki siz Xbox Game Pass gibi abonelik tabanlı oyun sistemleri hakkında ne düşünüyorsunuz? FIFA 21 gibi popüler oyunların Xbox Game Pass kütüphanesine eklenmesi biz oyuncular için iyi bir durum olarak nitelendirilebilir. Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

FIFA 21, EA Play ve Xbox Game Pass Kütüphanesine Ekleniyor!

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ