arama

  Far Cry 6’nın Çıkış Tarihi Ne Zaman?

  far-cry-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Mert Mutlu
  • Beğen
   Loading...

  Ubisoft’un geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama sayesinde bu sene ve önümüzdeki sene içerisinde 5 oyun çıkaracağını ve bunların 3’ünün hangi oyunlar olduğunu öğrenmiştik. Açıklanan 3 oyun olan Watch Dogs Legion, Gods and Monsters ve Rainbow Six Quarantine’nin yanı sıra diğer 2 oyun hakkındaki merakımız da bugün itibarı ile bir nebze giderilmiş oldu.

  Açıklanmayan 2 oyundan birinin Far Cry 6 olduğu ve oyunun çıkış tarihi oyun dünyasının güvenilir kaynaklarından doğrulanmış oldu. Açıklanan bilgiye göre Far Cry serisinin yeni oyunu Mart 2021’de satışa sunulmuş olacak. Far Cry 6’nın 2 Senelik dönem içerisinde en geç çıkacak oyun olması bekleniyor.

  Ayrıca alınan bilgilere göre oyunun tanıtımı da Ubisoft tarafından E3 2020’de yapılabilir. Ayrıca bu süre zarfında 5 oyun içinden açıklanmayan 1 oyunun da açıklanacağı ve bu oyunun da Assasin’s Creed serisinin yeni oyunu olacağı düşünülüyor.

  Far Cry serisi Ubisoft’un başyapıtlarından biri haline gelmiş durumda ve oyunu seven birçok kullanıcı tarafından merakla beklenen bir yapım halinde. Ancak oyunla ilgili şu an için sızdırılmış bir bilgi yok. Önümüzdeki dönemlerde Ubisoft tarafından yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ