e
sv

Far Cry 2 Tutkunları için Remaster Mod İndirmeye Açıldı

far-cry-2-teknolama
avatar

Mert Mutlu

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Far Cry 2 oyununu oynamaktan vazgeçemeyen veya ilk defa deneyimlemek isteyenler için oldukça faydalı “remaster mod” indirmeye açıldı.

Far Cry serisinin en sevilen oyunlarından biri olan ve çıkışının üstünden yıllar geçmesine rağmen oyuncu kitlesinin korumayı başaran oyunlardan biri, Far Cry 2. Hal böyle olunca da oyuna yeni grafik özellikleri veya iyileştirmeler isteyenlerin sayısı bir hayli fazla. Mod yapımcısı olarak bilinen Dannyhl ise oyun tutkunlarının bu isteklerine karşılık vererek Far Cry 2 Remaster Mod’u yayınladı.

Yeni mod paketi oyunu pek çok açıdan daha iyi bir hale getiriyor. Oyuna gelen yenilikler arasında FX efektleri, gerçekçi ışık ve geliştirilmiş yansıma teknolojisi gibi iyileştirmeler göze çarpıyor.

Oyunda görsel, işitsel ve oynanış yönünden oyuncuları tatmin edecek şekilde birçok iyileştirme yer alıyor. Bu iyileştirmelere ek olarak ise oyun arayüzünde yapılan iyileştirmeler, yeni animasyonlar ve geliştirilmiş görüş alanı da oyuna eklenen ve oyuncular tarafından beğenilen iyileştirmeler arasında yer alıyor.

Pek çok oyun içi hatanın da giderildiği Remaster mod içerisinde yeni bir gerçek dünya haritası da yer alıyor. Ayrıca mod ile beraber oyuna Emergency Healing modu ve Holster modu da dahil oluyor.

Far Cry 2 Remaster Mod indirmek isteyenler oyunu buradaki bağlantıdan indirebilirler. Ancak oyunun resmi bir mod olmadığını göz önüne almanızda fayda var. Resmi olmayan modlarda yaşanabilecek oyun içi sorunları da göz önüne almanız gerekmekte.

Peki siz yeni Remaster mod hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de oyun hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.