Fallout 76 Xbox Game Pass Üyeleri Tarafından Ücretsiz Oynanabilecek

400 Okunma 01 Temmuz 2020 21:40
fallout-76-xbox-game-pass-teknolama

Fallout 76, Microsoft’un oyuncular için tasarladığı üyelik sistemi olan Xbox Game Pass kütüphanesine ekleniyor.

Microsoft tarafından hem PC, hem de Xbox oyun konsolları kullanıcıları için geliştirilen Xbox Game Pass kütüphanesine sıklıkla yeni oyunlar eklenmekte. Üye olan bu oyuncular Xbox Game Pass kütüphanesine eklenen bu oyunları kaldırılana kadar ücretsiz bir şekilde oynayabilmekte. Aylık ücret ödeyerek abone olabileceğiniz Xbox Game Pass için çeşitli üyelik seçenekleri de bulunuyor.

Xbox Game Pass kütüphanesine yakın zamanda eklenecek olan oyunlar Xbox Game Pass Twitter hesabından duyuruldu. Yeni eklenecek oyunlar arasında göze çarpan ise Fallout 76 oyunu oldu. Fallout 76 9 Temmuz’da oyun kütüphanesine eklenecek ve hem PC hem de Xbox One kullanıcıları tarafından oynanabilecek. Ayrıca 9 Temmuz tarihinde eklenecek olan tek oyun Fallout 76 değil. Yapılan paylaşıma göre aynı tarihte CrossCode oyunu da Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek.

Öte yandan Xbox Game Pass’e bugün de yeni oyunlar eklendi. Bugün eklenen yeni oyunlar ise şöyle; Soulcalibur VI ve Out of the Park Baseball 21. Bugün eklenen oyunlardan Soulcalibur VI sadece Xbox One üzerinden Out of the Park Baseball 21 ise sadece PC üzerinden oynanabilmekte.

Xbox Game Pass kütüphanesi yeni oyunlar ile kullanıcılarını mutlu ederken bir yandan da uzun süredir kütüphaneye ekli olan oyunlarını kaldırmakta. Açıklandığı üzere 15 Temmuz tarihinde kütüphaneden kaldırılacak ve artık Xbox Game Pass üyelerinin erişemeyeceği oyunların listesi de şu şekilde sıralandı;

  • Blazing Chrome
  • Dead Rising 4
  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  • Timespinner
  • Unavowed
  • Undertale

Çeşitli üyelik seçenekleri ile hem PC hem de Xbox kullanıcılarına hizmet veren Xbox Game Pass üyelik seçeneklerine ve üyelerine sunduğu güncel oyun listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla oyun kampanyaları için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Fallout 76 Xbox Game Pass Üyeleri Tarafından Ücretsiz Oynanabilecek

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ