arama

  Facebook Masaüstü Uygulamasını Kullananlara Kötü Haber!

  facebook-işletim-sitemi-teknolama
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Onuralp Hızal
  • Beğen
   Loading...

  Sosyal paylaşım platformu Facebook, bazı kullanıcılarını üzecek bir karar aldı. Windows 10 kullanıcıları için hizmet veren Facebook masaüstü uygulamasını kapatacağını açıklayan şirket, uygulamanın neden kapatılacağı ile ilgili bir açıklama ise henüz yapmadı.

  Microsoft üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilen Facebook Masaüstü uygulaması 28 Şubat tarihinden sonra kullanıma kapatılacak. ABD merkezli şirket aldığı kararı kullanıcılarına bir e-posta aracılığı ile iletti. Bahsi geçen e-postanın içeriği ise şu şekilde:

  “Facebook Windows Masaüstü uygulamasını kullanmaktasınız ve bu durumdan dolayı sizi uygulamanın 28 Şubat Cuma günü kapatılacağı konusunda haberdar etmek isteriz. Tarayıcı yoluyla www.facebook.com adresine girerek arkadaşlarınıza ve en sevdiğiniz Facebook özelliklerine ulaşmanız hala mümkün.

  Facebook’a giriş için kullanmakta olduğunuz tarayıcıların en son sürümlerinde olduklarından emin olun.

  Messenger’a, Facebook üzerinden veya tarayıcı yolu ile www.messenger.com adresi üzerinden erişmeniz mümkün. Messenger’ı masaüstünüzde kullanmak istemeniz durumunda Windows için yeni Messenger uygulaması Microsoft Store üzerinden indirilebilir durumda.

  Facebook masaüstü uygulamasını kullandığınız için teşekküler,

  Facebook ekibi”

  Daha fazla sosyal medya haberleri için sitemize abone olarak bildirimleri açabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanallarımızdan da takip ederek tüm gelişmelerden anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ