arama

  Facebook Masaüstü Karanlık Mod Güncellemesi Aldı

  facebook-turkiye-8-ofis-teknolama-min
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Selim Enes Erdoğan
  • Beğen
   Loading...

  Facebook masaüstü karanlık mod güncellemesi aldı. Her ne kadar eski popülerliğini sağlayamasa da Facebook, masaüstü uygulaması için karanlık mod güncellemesini yayınladı.

  Facebook sonunda beklenen karanlık mod güncellemesini yayınladı. Yabancı kaynaklar tarafından yapılan açıklamaya göre, kullanıcılar sosyal medya platformunun masaüstü uygulamasına giriş yaptığında varsayılan olarak karanlık arayüze erişecek. Bu arayüz, isteğe bağlı olarak ayarlardan tekrar değiştirilebilecek.

  İlk olarak F8 geliştirici konferansında duyurulan güncelleme, İlkbahar aylarında güncellemenin geleceğini belirtmişti ve dediği gibi de oldu. Uzun zamandır beklenen güncelleme, anlık olarak herkes tarafından kullanılabilir durumda.

  Facebook’un yeni tasarımını beğenmeyen kullanıcılar, isterlerse ayarlar kısmından eski arayüze geçiş yapabilecekler. Karanlık mod, şimdiye kadar kullanılan tüm uygulamalarda popülerlik kazanırken, sosyal medya devi için çok geç kalınmış bir çalışma olarak nitelendirilebilir.

  Facebook tarafından diğer karanlık mod desteği bulunan uygulamalarda Messenger, Instagram ve WhatsApp da bulunuyor.

  Görüş ve önerilerinizi yorum olarak belirterek bizlere destek olabilirsiniz. Ayrıca daha fazla sosyal medya haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

  editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ