Exxen’e Geçen Leyla ile Mecnun için Yeni Afiş Yayınlandı

55 Okunma 07 Ağustos 2021 17:23
leyla-ile-mecnun-teknolama

Popüler komedi dizisi Leyla ile Mecnun yeniden izleyicisiyle buluşmak için günleri sayarken dizinin yeni afişi yayınlandı.

Bir dönemin efsane olarak adlandırılan yapımları arasında gösterilen ve dizinin sevenlerinin yeniden ekranlara gelmesi için yoğun çaba sarf ettiği Leyla ile Mecnun sevenleri ile buluşmak için artık günleri sayıyor. Absürt komedi türünde gösterilen başarılı performansın ardından kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan dizi TRT1 ekranlarında yayınlanmaktaydı. TRT1 üzerinde geçirilen başarılı 3 sezonun ardından dizi iptal edildi. İptalin ardından oldukça üzülen izleyiciler dizinin yeniden yayınlanması için oldukça çaba sarf etti.

İzleyicilerin diziye göstermiş oldukları ilgi yeni dijital yayın platformu Exxen ile dizinin yollarının kesişmesine neden olmuş durumda. 2021 yılı başında Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen geçtiğimiz aylarda sevilen dizi Leyla ile Mecnun’un yayın haklarını satın aldı. Dizide Leyla karakteri hariç ana karakterlerin neredeyse hepsi ile anlaşan Acun Ilıcalı, kısa süre önce müjdeyi vererek dizinin Exxen platformu üzerinden yeniden yayınlanacağını duyurdu.

Dizinin hayranlarını oldukça sevindiren bu haber sosyal medyada oldukça büyük yankı uyandırdı. Dizinin çekimlerinin hemen başlaması ve kısa sürede yayınlanacak olması ise izleyicilerin heyecanını arttıran bir başka etken oldu.

Artık dizinin yayınlanmasına sayılı günlerin kaldığını düşündüğümüz şu dönemlerde ise yayına girmeye hazırlanan diziden yeni bir afiş paylaşımı geldi. Exxen platformuna Leyla ile Mecnun için yeni bir sayfa eklenmiş durumda. Bu sayfaya erişen kullanıcılar ise dizinin bahsi geçen yeni posterine ulaşmaktalar.

Sevilen karakterlerin yer aldığı posterin altında yer alan çok yakında ifadesinden de anlaşılacağı üzere dizinin ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz kesin bir tarih paylaşılmış değil. Ancak afişte de belirtildiği üzere dizinin kısa bir süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Peki sizin Leyla ile Mecnun dizisi hakkındaki yorumlarınız ve yeniden çekilecek olan diziden beklentileriniz neler? Siz de dizi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla dizi haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Exxen’e Geçen Leyla ile Mecnun için Yeni Afiş Yayınlandı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ