e
sv

Epic Games Store Bu Hafta 3 Farklı Oyunu Daha Ücretsiz Veriyor

epic-games-store-teknolama
avatar

İbrahim Barışan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games kullanıcılarına her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta tam 3 oyun oyunseverleri bekliyor

Son dönemlerde ücretsiz oyunları kullanıcılarıyla buluşturarak büyük bir popülerlik kazanan Epic Games, ücretsiz oyun verme alışkanlığından vazgeçmiyor. Şirket geçtiğimiz sene başladığı haftalık ücretsiz oyunlar kampanyası süresince en büyük ilgiyi GTA V gibi büyük bütçeli bir oyunu ücretsiz vererek görmüştü.

Ücretsiz oyunlarına yenilerini ekleyen şirket bu hafta ücretsiz olarak 3 oyunu kullanıcılarına sunacağını duyurdu. Toplam değeri 62 TL olan bu 3 oyunu Epic Games üyeleri ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyerek sonsuza kadar sahip olabilecekler.

Epic Games tarafından bu hafta ücretsiz verilecek olan 3 oyun ise şöyle; 20XX, Barony ve Superbrothers: Sword & Scorcery EP.

20XX

20XX oyunu ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü ve aksiyon-platform türünde karşımıza çıkıyor. Oyun genel anlamda oyunseverlerden olumlu notlar almayı başarmış ve bu haftanın en dikkat çeken oyunu olarak gösteriliyor. Oyunda asıl amaç karşımıza çıkan güçlendiricileri de toplayarak insanlığı kurtarmak. Bunu yaparken de sürekli sağa sola zıplayarak ateş etmeli ve tabi ki vurulmamalıyız.

Barony

Barony 3 boyutlu rogue-like rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde tehlikeli zindanlarda çeşitli yaratıklara karşı mücadele veriyoruz. Oyundaki asıl amacımız ise Baron Herx isimli yaşayan ölü bir yaratığı öldürmek.

Superbrothers: Sword & Scorcery EP

Bronz çağında geçen bu oyunda amacımız bir keşişin duygu yüklü yolculuğunu tamamlayabilmesini sağlamak. Jim Gurthie tarafından yapılan ödüllü müziklere de sahip olan yapım, oynanış ve mekanikler anlamında bazı farklılıklar da sunuyor.

Oyunlara ücretsiz bir şekilde sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Epic Games Store hesabına sahip olmanız. Ardından Epic Games hesabınıza giriş yaparak mağaza üzerinden ücretsiz oyunları kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir; sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.